Tom Cruise'un yeni Görevimiz Tehlike filmindeki 20 dakikalık takip sahnesi yayımlandı

Uzun aksiyon sahnesi Roma'da geçiyor

Tom Cruise, Temmuz 2023'te Mission: Impossible - Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm'le geri dönüyor (Paramount Pictures)

CinemaCon katılımcıları 27 Nisan Perşembe günü Mission: Impossible - Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm'ün (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One) 20 dakikalık özel ön gösteriminde, Tom Cruise'un Roma'da çeşitli arabalar ve motosikletlerle etrafta dolanmasını izledi.

Görevimiz Tehlike serisinin 7. filminde Cruise, Grace adında gizemli ve "tahrip edici" yeni bir karakteri canlandıran Hayley Atwell'le güçlerini birleştiriyor.

Variety'ye göre Las Vegas'taki festivale katılanlara Cruise ve Atwell'in "Roma caddeleri ve ara sokaklarında son sürat araba sürdüğü" uzun bir kesit gösterildi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Söylenene göre kovalamacanın büyük bölümünde kelepçeli olan ikili, motosikletten polis arabasına, oradan da hurdalığa ayrılacak eski ve yıpranmış araçlara geçiyor.

Variety'nin aktardığı üzere Paramount yöneticileri gösterimden sonra telefonun etrafına toplanıp, etkinliğe katılmayan Cruise'a izleyicilerin olumlu tepkilerini iletti.

Film 14 Temmuz'da sinemalarda vizyona girecek. Bu bölümde geri dönen oyuncular arasında Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby ve Henry Czerny yer alıyor.

Cruise, dün akşam (27 Nisan) James Corden'ın Late Late Show programındaki son bölümüne katıldı.

Sunucuya göre aksiyon yıldızı programda bir gösteri yapmada "kararlıydı".

Corden, perşembe günü Lorraine Kelly'ye "Yani bunu bir düşünün. O çok komik biri. 8-9 yıl önce Tom Cruise benim gözümde insan bile değildi. Bir tür Marvel süper kahramanı gibiydi" dedi.

Geçen yıl Cruise ve Corden birlikte Cruise'un 2022 yapımı filmi Top Gun: Maverick'teki havada yapılan heyevan verici bir gösteriyi yeniden canlandırmıştı.

Corden, Cruise'un son gösterisinin tam detaylarıyla ilgili bilgi vermezken, gösteride ikilinin insan biçimindeki hayvan karakterler olan Pumba ve Timon kılığında Aslan Kral'ın (The Lion King) Broadway şovuna davetsiz bir şekilde gideceği bildirildi.

James Corden'ın son Late Late Show bölümü hakkında bilmeniz gereken her şeyi The Independent'ın derlediği haberde bulabilirsiniz.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU