Adele: Boşanma sürecinde günde 5 terapi seansı alıyordum

Ünlü şarkıcı, "Müzik yapmayı seviyorum ama canlı performans sergilemenin beni gerçekten korkutan bir yanı var" diye paylaştı

(AP)

Adele, eski eşi Simon Konecki'den boşandığı süreçte "günde 5 terapi seansı" aldığını paylaştı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Easy on Me'yle ünlü şarkıcı, ABD'nin Las Vegas şehrindeki son yerleşik konseri Weekends with Adele'de, etkinlikten alınan video görüntülerine göre hayranlarına, "sorumluluk almasına" yardım etmesi için yeniden terapiye başladığını söyledi.

Grammy ödüllü şarkıcı, 10 yaşındaki oğlu Angelo'nun babası Konecki'den 2019'da ayrılmıştı.

Cuma günü (9 Aralık) sahnede konuşan Adele, "Birkaç yıldır terapiye gitmediğim için yeniden gitmeye başladım. Başlamam gerekiyordu" dedi.

Daha önce, tabii ki boşanma sürecim devam ederken, günde 5 terapi seansı falan alıyordum.

Adele, "Ancak kendi davranışlarımdan ve söylediğim şeylerden kendimi sorumlu tutmayı bıraktım çünkü sırtımı her zaman terapistime yaslıyordum" diye devam etti.

Şarkıcı, davranışlarından sorumlu olmak yerine, terapistiyle bunları gerekçelendirmeye çalıştığını paylaştı.

Adele, dinleyicilerine, "Ama şimdi size her şeyi verebildiğimi garanti etmek için her hafta kendimi geliştirdiğimden emin olmak istiyorum" dedi.

Ünlü şarkıcı, canlı performans sergilemenin kendisini hâlâ "korkuttuğunu" da sözlerine ekledi.

 


"Bu haftaki terapi seansım gerçekten çok ilginçti. Bu gösteriler hakkındaydı" dedi.

Her zaman çok duygusallaşıyorum. Müzik yapmayı seviyorum ama canlı performans sergilemekle ilgili beni gerçekten korkutan ve içimi dehşetle dolduran bir şey var.

Grammy ödüllü şarkıcı, "Bu yüzden büyük bir turne sanatçısı değilim. Geçen sefer yapabileceğimi kanıtlamak için yapmıştım. Ama bu büyüklükte bir salonda olma deneyimi; sanırım hayatımın geri kalanında canlı performans sanatçısı olabilirim" diyerek sözlerini tamamladı.

Ünlü şarkıcının şu anda spor menajeri Rich Paul'la bir ilişkisi var.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU