Jada Pinkett Smith'ten "alfa erkekler" yorumu

Pinkett Smith, "alfa erkek ruhuna" sahip erkeklerin "duygulara önem vermediğini" öğrenmek zorunda kaldığını söyledi

Jada Pinkett Smith "Red Table Talk"ta (Facebook Watch)

Jada Pinkett Smith, 28 Eylül Çarşamba günü Hayden Panettiere'in konuk olduğu Facebook Watch programı Red Table Talk'ta "alfa erkek ruhu" hakkında konuştu.

Panettiere program sırasında, alkol bağımlılığını körükleyen doğum sonrası depresyonla mücadelesinden bahsetti.

Heroes dizisinin oyuncusu o sırada, ruh sağlığı sorunlarını anlamadığını söylediği ağırsıklet boks şampiyonu Vladimir Kliçko'yla evliydi.

Panettiere, 2018'de ayrıldığı eski eşi hakkında "Bu kadar azimli bir insan olduğu için ona saygı duyuyorum... sporcular çok çalışkanlar, zihniyetleri gerçekten inanılmaz" dedi.

Ama aynı zamanda hiç kız kardeşi olmayan bir adam olduğu için bunu gerçekten kendi kendime yaptığımı düşünüyordu. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Programın diğer sunucusu ve Pinket Smith'in annesi Adrienne Banfield Norris, "[O] bunun bir irade meselesi olduğunu düşünüyordu" diye araya girdi.

Panettiere, boksörün e-postalarını "Zihninizi kontrol ederseniz, her şeyi kontrol edersiniz" yazarak bitirdiğini ve bunun "doğru olmadığı" için kendisini hayal kırıklığına uğrattığını söyledi.

Pinkett Smith daha sonra "alfa erkek ruhuna" sahip erkeklerin "duygulara önem vermediğini" öğrenmek zorunda kaldığını söyledi.

Martta Pinkett Smith'in eşi Will Smith, Oscar sunucusu Chris Rock'a, komedyenin eşinin aleyhine yaptığı bir şakanın ardından utanç verici bir tokat atmıştı.

Bu ay Rock, Will'in özrünü reddetti.

Temmuzda paylaşılan bir videoda Will şunları söylemişti:

Sana şunu söyleyeceğim Chris, senden özür diliyorum. Davranışım kabul edilemezdi ve ne zaman konuşmaya hazır olursan ben buradayım.

Smith ayrıca hayranlarının o anla ilgili sorularını yanıtladı ve Pinkett Smith'in kendisinden onun adına hareket etmesini istediğini reddetti.

Smith, "Kendi başıma bir seçim yaptım" dedi.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU