AK Parti'li Külünk'ten Kılıçdaroğlu'na: Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir

AK Parti MYK Üyesi Metin Külünk paylaşımında "'Kişi kendinden bilir eli' demişler. Asalaklar ve parazitler, dünyanın bütün canlılarını asalak ve parazit sanırlar. Tehditleri de ancak cirimleri kadardır" ifadelerini kullandı

Fotoğraf: AA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada iktidarı hedef alırken "Bir vakıf kurduruyorlar Amerika’da. Paravan bir vakıf. Başına bir Amerikan vatandaşını koyuyorlar. Ama vakfın asıl yönetimi, Erdoğan ailesi üyelerine ait" ifadelerini kullandı.

CHP lideri açıklamasında "sarı" olarak nitelediği bürokratlara da seslenerek "Sizi bu suç gemisinden indirmek istiyorum. İnin kurtarın kendinizi" dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk ise Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarının ardından yaptığı paylaşımda "Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini meydanda biliyor milletimiz. Her şey aşikâr! Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" ifadelerini kullandı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

"Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini  meydanda biliyor milletimiz"

Külünk şunları kaydetti:

KK,Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin memurlarını yine tehdit etmiş. İzzet yoksunları bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin memuru, sadece ve sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden emir alır ve devletinden aldığı güçle eşkiyadan ürkmez.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sınırları içinde yaşayan ürkekler, bu ülkenin düşmanlarından medet uman asalaklardır. O asalaklar, bu devletin memuru görünmüş olabilirler ancak hiçbir zaman bu ülkeye memur olmamışlardır.

'Kişi kendinden bilir eli' demişler. Asalaklar ve parazitler, dünyanın bütün canlılarını asalak ve parazit sanırlar. Tehditleri de ancak cirimleri kadardır.

Haydi bakalım! Sen açıkla açıklayacaklarını, bizim senden yana açıklayacak tek bir cümlemiz yok. Neden mi? Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini  meydanda biliyor milletimiz.

Her şey aşikâr! Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir.    

 

 

 

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU