Johnny Depp'in eski menajeri: Amber Heard'ün çıplak sahnelerinin yayımlanmasını engellemeye çalıştı

Depp'in filmin kaldırılmasında ısrar ettiği e-postaların ekran görüntüleri mahkemeye sunuldu

(AFP/AP)

Johnny Depp'in eski menajerine göre, aktör 2018 yapımı London Fields filminin Amber Heard'ün çıplak sahnelerine yer veren bir versiyonunu durdurmaya çalıştı.

Tracey Jacobs söz konusu iddiayı 19 Mayıs perşembe günü, Heard'ün eski eşi tarafından açılan ve hâlâ devam eden iftira davasında ifade verirken dile getirdi.

İfadesine 30 yıl boyunca temsil ettiği Depp'le çalışma ilişkisinin ayrıntılarıyla başlayan Jacobs, birlikte çalıştıkları son yıllarda zor bir müşteri haline geldiğini söylediği aktörün "film setlerine geç kaldığını" iddia etti.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Dahası, Depp'in "önemli öfke sorunları" olduğunu ve bu sorunların zamanla arttığını da ekledi.

Jacobs daha sonra mahkemede konuşmanın ekran görüntüleri gösterilirken, Depp'in Heard'ün London Fields'taki çıplak sahneleriyle ilgili öfkeli bir e-posta zinciri gönderdiği belirli bir olayı anlattı.

Depp e-postada "Amber'ın sözleşmesinde çıplaklık olmayacağı yazıyor. Kahrolası menajerleri zayıf ve sönük" diye yazmış.

Lütfen bu o***** çocuklarını arayıp Jake'le derhal bu sorunu çözer misiniz?

Depp başka bir e-postayla devam ediyor:

Bu film durdurulmalı yoksa onlara bir güzel dava açacağım. Bu insanlar bu sektörde bir hiç ve onları anında mahvedeceğimizi kafalarına sokmak gerek.

Duruşmada Jacobs'ın ifadesinden daha önce Heard, Depp'in aynı filmdeki bir seks sahnesi yüzünden ona fiziksel saldırıda bulunduğunu iddia etti.

Depp, Heard'den 50 milyon dolar tazminat talep ediyor. Heard'ün 2018'de Washington Post'ta çıkan aile içi şiddetle ilgili görüş yazısında ona şiddet uyguladığı iması taşıyan ifadeler kullandığını iddia ediyor.

Depp'i aleyhinde "karalama kampanyası" düzenlemekle suçlayan ve söz konusu davayı "taciz ve istismarın" devamı şeklinde niteleyen Heard de 100 milyon dolarlık bir karşı dava açmıştı.

The Independent'ın canlı duruşma blogunu buradan takip edebilirsiniz.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU