Harry Potter oyuncuları, ilk öpücüklerini ve korkunç saç kesimlerini Hogwarts'a Dönüş'te anlattı

Daniel Radcliffe, "Hayatımın her parçası Potter ve Leavesden ile bağlantılı" diyor

Harry Potter oyuncu kadrosu ilk öpücükleri, korkunç saç kesimlerini ve diğer anıları yakında yayımlanacak tek seferlik özel bölüm Hogwarts'a Dönüş'te (Return to Hogwarts) ele alacak.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

27 Aralık Pazartesi günü yayımlanan videolarda, serinin başrolünde oynayan Daniel Radcliffe'in "hayatının her parçasının Leavesden ile bağlantılı olduğunu" açıkladığı görülüyor.

Harry Potter seti, 2001'deki Harry Potter ve Felsefe Taşı'ndan (Harry Potter and the Philosopher’s Stone) 2011'deki Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2'ye (Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2) kadar tüm Harry Potter filmlerine ev sahipliği yapan Leavesden'da.

Radcliffe videonun bir bölümünde, "Hayatımın her parçası Potter ve Leavesden ile bağlantılı" diyor.

İlk öpücüğüm buradaki birine bağlı, ilk kız arkadaşlarım buradaydı... Her şey bir yerde Potter setinden çıkıyor.

32 yaşındaki oyuncu, filmlerde dağınık görünüm elde etmek için kendine ve Rupert Grint'e (Ron Weasley) saçlarını uzatmalarının söylendiği zamanı da anımsıyor.
 

Emma Watson ve  Rupert Grint (HBO Max).png
Harry Potter Yeniden Buluşma özel bölümünün fragmanında Emma Watson ve Rupert Grint (HBO Max)


Radcliffe şöyle diyor:

Biz de "Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır. Bizi böyle bırakmayacaksınız değil mi? Bu filmde gençliğe adım atıp kızlarla çıkmamız gerekiyordu!" dedik.

"Böyle olmayacak, değil mi?" Bu yüzden, bunu fark ettiğimizde epey harap olduğumuzu düşünüyorum.

Radcliffe, Grint ve Emma Watson, 10 yıl boyunca devam eden film serisinde beraber çalıştıkları zamanı anmak için geri dönüyor.

Filmlere dair daha önce bilinmeyen detayları ve sırları açığa çıkaran bir fragmandan anlaşıldığı üzere, film serisinde yer alan diğer oyuncuların çoğu da onlara katılacak.

Return to Hogwarts, ABD ve Birleşik Krallık'ta 1 Ocak'ta yayımlanacak.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU