Tom Felton golf maçında yere yığılmasının ardından ilk kez konuştu

Oyuncu "korkutan" olayın ardından tedavi için yerel hastaneye kaldırılmıştı

Golf maçında baygınlık geçiren Tom Felton bir gün önce 34. yaş gününü kutlamıştı (AP)

Tom Felton ünlülerin katıldığı golf maçında yere yığılmasına neden olan "korkutucu ataktan" sonra destek veren hayranlarına teşekkür etti.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Amerikan Profesyonel Golfçüler Birliği bu hafta 34 yaşına giren aktörün "sağlık problemi" yaşadığını ve tedavi için yerel bir hastaneye kaldırıldığını söylemişti.

Harry Potter film serisinde canlandırdığı Draco Malfoy'la tanınan Felton ayağa kaldırılıp golf arabasına yatırılmadan önce diğer oyuncular, gönüllüler ve turnuva yetkilileriyle çevrili biçimde, titrek ve solgun olarak görüntülenmişti.

Maç, Ryder Cup öncesinde Wisconsin'de oynanıyordu.

Felton, olaydan sonraki ilk Instagram gönderisinde akustik gitarını çalarken görüldü ve hayranlarına "iyileşmekte" olduğuna dair güvence verdi.

Felton paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

Hanımlar ve beyler, erkekler ve kızlar, herkese merhaba. Son günlerdeki... evet, gerçekten de biraz korkutucu ataktan sonra tüm güzel dilekleriniz için kocaman bir teşekkür etmek istedim.

Ama iyileşiyorum, herkes bana gerçekten çok iyi bakıyor. Geçmiş olsun mesajı gönderen herkese çok teşekkür ederim, endişelenen varsa resmi olarak iyileşme sürecindeyim.

 

 

Felton sözlerini, "Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, iyileşme aşamasındayım" diyerek bitirdi.

Gidip biraz Ryder Cup aksiyonu izleme zamanı.

Felton videonun altınaysa, "Gün geçtikçe daha iyi hissediyorum" diye yazdı.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU