Orlando Bloom ölümden kıl payı kurtulduğu anı yad etti

Aktör hayatının geri kalanını tekerlekli sandalyede geçirme ihtimaliyle karşı karşıya kalmış

Orlando Bloom, Amazon Prime Video'da yayımlanan Carnival Row dizisinin kadrosunda yer alıyor (AP)

Orlando Bloom 1990'ların sonlarında garip bir drenaj borusu kazasında "ölümden kıl payı kurtulduğunu" açıkladı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Karayip Korsanları'nın (The Pirates of the Caribbean) yıldızı cuma (27 Ağustos) Instagram'da geçmişi yad eden bir fotoğraf paylaştı ve 1998'de hayatına son verebilecek olayı anımsadı.

Bloom bisiklet sürerken gülümsediğinin görüldüğü fotoğrafı şu ifadelerle paylaştı:

Üç kat düşerek omurgamı ezdikten, ölüm ve felçten kıl payı kurtulduktan yaklaşık üç ay sonra tahminen 1998'de sırt korsesi takmış ben.

Bloom, "Sınırlarımı zorlamama ve hayatı uçlarda yaşamama izin veren uzuvlarım için her gün minnettarım" diye devam etti ve dua eden eller emojisiyle beraber "Artık daha güvenli" diye ekledi.

Bloom daha önce bir dergiye verdiği röportajda kazadan bahsetmiş, drenaj borusu kullanarak bir evin çatısına nasıl tırmandığını ve sırf bu yüzden ağırlığının altında borunun parçalanmasını detaylı biçimde anlatmıştı.

Aktör 2005'te GQ'ya verdiği röportajda, "4 gün boyunca hayatımın geri kalanını tekerlekli sandalyede yaşama fikriyle yüzleştim" demişti.

Zihnimde bazı karanlık yerlere gittim. Fark ettim ki ya tekrar yürüyeceğim ya da yürümeyeceğim.

Bir dizi yıldız, Bloom'un geçmişi yad eden fotoğrafını överken eşi Katy Perry "Seni seviyorum" diye yorum yaptı. Bloom'un, oğlu Flynn'in annesi olan eski eşi Miranda Kerr de paylaşıma yaptığı yorumda "Seninle gurur duyuyorum" diye yazdı.

 

 

Kerr bu ay Bloom, Perry ve ayrı ayrı çocuklarıyla tatil yaptığını ve artık Bloom'u "sinir bozucu ağabeyi" olarak gördüğünü açıklamıştı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU