Hailey Baldwin, eşi Justin Bieber'ın kendisine bağırdığı iddiasına karşılık verdi

Model, "Bunun dışında etrafta dolaşan rivayetler yanlıştan da öte" dedi

Ünlü şarkıcı Justin Bieber ve eşi manken Hailey Baldwin 27 Ocak 2020'de YouTube Originals yapımı "Justin Bieber: Seasons"in prömiyerine böyle katılmıştı (AFP)

Hailey Baldwin, eşi Justin Bieber'ın Las Vegas'taki konserinden sonra kendisine bağırdığı yönündeki asılsız iddialara tepki gösterdi.

Bieber'ın cumartesi gecesi XS gece kulübünde Diplo'yla sahne almasından kısa süre sonra Baldwin'le etkileşimde bulunduğunu gösteren video viral oldu. Bazı izleyiciler ve medya kuruluşları şarkıcının tavrının fazla agresif olduğu yönünde spekülasyon yaptı. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Fakat görgü tanıklarının yorumları bununla çelişiyor. Bazıları Bieber'ın Baldwin'e hiç bağırmadığını, sadece daha yeni canlı performans sergilediğinden heyecanla konuştuğunu belirtti.

Baldwin, Bieber'la öpüşürken çekildiği fotoğrafı Vegas gezilerine göndermede bulunan bir mesajla birlikte Instagram'da paylaştı.

Model, "Geçen hafta sonunun muhteşemliği anısına" diye yazdı.

Bolca sevgiyle sarmalanmış biçimde harika zaman geçirdim.

Baldwin, "Etrafta dolaşan diğer rivayetler yanlıştan da öte" diye devam etti.

Olumsuz saçmalıklar yayanları beslemeyin.

Baldwin'in bu yorumu, yanıltıcı video viral olduktan sonra Bieber'ı savunan konser izleyicilerinin önceden söylediklerini doğruluyor.

Twitter'da bir hayran, "Bağırmıyordu ve orada yaşananlara tanık olduk. Tamamen adrenalindi" diye yazdı.

Bieber'ın enerjik performansını sergilediği videoyu paylaşan başka bir hayran, "Justin'in bu görüntülerini o video çekilmeden hemen önce kayda aldım" diye yazdı.

Performanstan dolayı TAMAMEN adrenalin doluydu. Hailey'e kızgın değildi ve bağırmıyordu.

Bieber ve Baldwin, 2018'den beri evli.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU