Teksas'ta satanist ayinde kullanıldığından şüphelenilen cansız hayvanlar bulundu

Yaban hayatıyla ilgilenen yetkili, "Muhtemelen şeytana tapma ayinleri, kan akıtma" dedi

Teksas eyaletinin El Paso bölgesi yakınlarına atılan ölü hayvanların görüntüleri (Abc7 / Kvia)

Teksas'ın El Paso bölgesinde yol kenarına atılmış halde bulunan birkaç hayvan cesedinin şeytana tapma ayinin parçası olduğundan şüpheleniliyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Pazar günü bölgenin kuzeydoğusundaki yol kavşağına yakın bir noktada yaklaşık 15 hayvan cansız, kesilmiş ve başları koparılmış halde bulundu.

El Paso'da yaşayan bir sakinin yetkililere haber vermesinin ardından hayvan zulmünü araştıran görevliler olay üzerinde çalışmaya başladı.

Teksas Parklar ve Yaban Hayatı Dairesi'nden (TPWD) Yüzbaşı Ray Spears, haber kanalı KVIA'ya şunları söyledi:

Keçilerin yenebilecek yerleri çıkarılmış gibi görünmüyordu. Cesetlerin bütünlüğü bozulmamış gibiydi.

Spears açıklamasına şöyle devam etti:

Muhtemelen şeytana tapma ayinleri, kan akıtma. Bu kadar çok keçinin böyle bırakıldığını görmek yaygın bir olay değil.

TPWD, The Independent için hayvanların evcil keçiler olduğunu çarşamba günü doğrularken, kurumun soruşturmaya dahil olmadığını açıkladı.

El Paso polisi sözcülerinden Enrique Carrillo, salı günü El Paso Times'a açıklamasında soruşturmayı Hayvan Zulmü Soruşturma Birimi'nin devraldığını söyledi.

Çavuş Carrillo, "Şu anda bunun dışındaki her şey tamamen varsayımsal ve soruşturmaya ilişkin herhangi bir sonuca dayanmıyor" diye ekledi.

Yüzbaşı Spears'a göre bölge, "bir şeyleri atıp kaçmak için sıkça kullanılıyor çünkü özellikle geceleri atılanları görecek çok fazla kişi olmuyor. Arabayı durdurup atacağınız şeyi sürükleyip bıraktıktan sonra çekip gidebiliyorsunuz."
 


The Independent, daha fazla yorum için El Paso polis dairesiyle görüştü.

Keçiler, Eski Ahit'te de dahil olmak üzere genelde kurban verme törenleriyle ilişkilendiriliyor. Şeytan Kilisesi'yse salı günü El Paso'daki olayla ilgili herhangi bir sorumluluğu olduğunu reddetti.

Şeytan Kilisesi, Twitter'daki paylaşımında "Bu bir şeytana tapma ayini değil. Satanizm hayvanlara zarar vermeyi doğrudan yasaklayan tanrıtanımaz bir din, bu yüzden de herhangi bir kurban içeren ayinleri yok" ifadelerine yer verdi.

Bu sorumsuzca ve kişileri tehlikeye atan bir iddia.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/news

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU