Tarih ve saat verilmişti: Saadet Partisi’nden beklenen ittifak paylaşımı geldi

“Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz; seçim değil geçim!”

Saadet Partisi, son günlerde sıklıkla gündeme gelen seçim ittifakları konusunda sosyal medya hesaplarından dün bir video paylaştı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Paylaşımda, TV programlarında Saadet Partisi’nin hangi ittifakta yer alacağına dair konuşmaların geçtiği bölümlere yer verildi.

Videoya Saadet Partisi Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun yapacağı İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’nın tarih ve saati olan “03. 04. 2021 – 11.00” eklendi.

Karamollaoğlu’nun il başkanları toplantısındaki konuşmasını yaptığı sırada Saadet Partisi’nin sosyal medya hesabından bir paylaşım yapıldı.

Paylaşılan videoda, “Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere,  “Hayır!” diyen herkesle, hepimizin gerçek gündemi için... Geçim İttifakı’nda buluşuyoruz!” mesajı verildi.

Paylaşımda ayrıca hazırlanan "Geçim İttifakı"sitesinin linki de paylaşıldı.

“Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz; seçim değil geçim”

Partisinin “İl Başkanları ve Müfettişleri” toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu; “Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz; seçim değil geçim” diyerek yürütecekleri kampanyaya dair açıklamalarda bulundu. 

“İttifakların tartışıldığı, konuşulduğu bu ortamda, iktidar seçim hesapları yaparken insanımız geçim mücadelesi vermekte” diyen Karamollaoğlu; vatandaşlarımızın yaşadığı geçim sıkıntısını, siyasetin ve ülkemizin gündemine taşımak adına “Geçim İttifakı” kampanyasını başlattığını kamuoyuyla paylaştı. 

Kampanya’ya gecimittifaki.com adresi üzerinden herkes katılabilecek.

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU