Avengers: Endgame'i başta reddeden oyuncu fikrini neden değiştirdiğini açıkladı

Endgame, 2019'da vizyona girdiğinde tarihi bir gişe başarısı elde etmişti

Avengers: Endgame, Marvel'ın Sonsuzluk Destanı'nın son uğrağıydı (Marvel)

Frank Grillo, Marvel Sinematik Evreni'nin en çok yankı uyandıran filmlerinin başında gelen Avengers: Endgame'in geliştirilme aşamasında kendisine önerilen küçük rolü reddettiğini açıkladı. Oyuncu fikrini daha sonra oğlunun değiştirdiğini söyledi. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Crossbones'a dönüşen HYDRA ajanı Brock Rumlow'u canlandıran Grillo, karakterine adil davranılmadığını hissettiğini belirtti. 

Grillo, yaptığı 7 filmlik anlaşmanın çok daha verimli olacağını varsaydığını ve başlangıçta Endgame'de yer almak istememesinin sebebinin de bu olduğunu söyledi. 

Comic Book'un haberine göre oyuncu katıldığı podcast programında şu ifadeleri kullandı:

Crossbones'un gidişatı farklı bir yola saptı ve gerçekten hızlı biçimde seriden çıktı, değil mi? Ve bu konuda biraz sinirliydim çünkü onlarla 7 filmlik bir anlaşma imzalamıştım. Ve, 'Ah, Marvel Evreni'nin bir parçası olacağım değil mi?' diye düşünüyordum ve bu gerçekleşmedi. Sonra beni aradılar ve 'Avengers için bir hafta gelmene ihtiyacımız var' dediler. Ben de 'Ne için?' diye sordum. 'Bunu yapmayacağım' dedim ve telefonu kapattım. Beni tekrar aradılar. 'Gelmeyeceğim, beni rahat bırakın' dedim.

 

marvel.jpg
Grillo, Crossbones rolünde (Marvel)

 

Grillo bahsi geçen rolü oğlunun ısrarı üzerine kabul ettiğini açıkladı. Oyuncu şu ifadeleri ekledi:

22 yaşındaki oğlum bana, 'Gidip Avengers'ta yer almalısın' dedi. Ben de, 'Öyle mi neden gitmeliymişim?' diye sordum. 'Çünkü sana gitmen gerektiğini söylüyorum' diye cevap verdi. 'Filmde 10 saniye yer alıp almaman umrumda değil. Bu tarihin bir parçası, büyük bir iş. Önemli bir şey' dedi. Herkes gülümsedi ve 'Aman Tanrım' dedi. İşte filmi bu yüzden kabul ettim. Oğlum sayesinde, Russolar sayesinde değil…

NME'nin haberine göre Detective Chinatown 3 filmi kısa süre önce Avengers: Endgame'in elinde tuttuğu tek bir pazarda en yüksek hasılatlı hafta sonu açılış rekorunu kırdı. 2019'da vizyona giren Marvel filmi ABD'deki ilk hafta sonunda 357 milyon dolar (yaklaşık 2,7 milyar TL) hasılat elde etmişti. Endgame'in ABD'deki başarısı Çin'de mağlup edildi. 

 

Independent Türkçe, Comic Book, NME

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU