Pamela Anderson yuva yıkmakla suçlanıyor: Eski sevgili yeni evliliğin içyüzünü anlattı

Anderson kısa süre önce "korumasıyla" evlendiğini söylemişti

Pamela Anderson, platformların zihin kontrolü için kullanıldığını söyleyerek sosyal medyayı bıraktığını açıklamıştı (Fotoğraflar: AFP - The New York Post/Kolaj: Independent Türkçe)

Pamela Anderson'ın evlendiği inşaat ustası Dan Hayhurst'ün eski sevgilisi, Anderson'ı onu elinden almak, 5 kişilik mutlu bir aileyi dağıtmak ve "yuva yıkmakla" suçluyor.

Model ve oyuncu Noel arifesinde evlendiği inşaat ustası Hayhurst'ü Kanada'da bulunan Ladysmith kasabasındaki mülkünde çalışırken baştan çıkarmakla suçlanıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Çarşamba 53 yaşındaki oyuncu, 40 yaşındaki "korumasıyla" evlendiğini duyurmuştu. Anderson, 5. eşine dair, "Tam olmam gereken yerdeyim, beni seven bir adamın kollarında" ifadelerini kullanmıştı.

Ancak son 5 yıldır Hayhurst'le yaşayan ve iki çocuğunu büyüten Carey isimli eski sevgilisi, Hayhurst'ün Anderson'la ilişkisine hazırlıksız yakalandığını ve evliliği internette okuyana kadar hiçbir şeyden haberi olmadığıını açıkladı. 

Carey, Anderson ve Hayhurst arasındaki ilişkinin Hayhurst'ün kendisiyle birlikte olduğu sırada geçen yıl başladığını söyledi. Hayhurst, temmuzda Pamela Anderson'ın evine taşınmıştı.

The New York Post'un haberine göre 42 yaşındaki Carey, "Bu anlatıldığı gibi tecritte yaşanan bir aşk hikayesi değil, bu yanıltıcı bir görünüm" ifadelerini kullandı. 

Konuşmaya karar verdim çünkü insanların, üç çocuğun da dahil olduğu 5 yıllık ilişkimin Pamela ve Dan'in benimle birlikte olduğu sırada başlayan ilişkisi yüzünden bittiğini bilmesini istiyorum. Aldatma, inkar ve dahil olan tüm kişiler açısından hayatı sarsan seçimlerle başlayan ilişkiyi insanların kutlaması ve onları yüreklendirmesi üzücü.

Carey ikilinin medyada çizdiği tüm toz pembe tabloya rağmen ikilinin düğününe kimsenin çağırılmadığını, Hayhurst'ün evleneceğini annesine bile mesajla söylediğini açıkladı.

Hayhurst'ün eski sevgilisi şunları ekledi:

Bu bir gecede yaşanan bir aşk değil. Bunlar yaşanmadan önce onunla 6 aydan fazla süre çalıştı. O sırada onun koruması değildi, inşaat ustasıydı, evinde çalışması için onu tutmuştu. Bu konuda hepimiz tamamen gafil avlandık, bizim için çok zordu. Ve sadece ben ve çocuklar değil, birçok kişiyi incittiler. Dan bu yüzden arkadaşlıklarını ve iş ilişkilerini kaybetti.

Bir çocuk annesi Carey ve o sırada yalnız bir baba olan Dan bir flört uygulamasında tanıştıktan sonra çocuklarıyla birlikte bir arada yaşamaya başlamıştı.

 

Independent Türkçe, The New York Post

DAHA FAZLA HABER OKU