Sosyal medyayı bıraktığını açıklayan Pamela Anderson: Platformlar zihin kontrolü için kullanılıyor

Ünlü oyuncu ilhamını okumakta ve doğada bulduğunu bu yüzden sosyal medyayı bıraktığını açıkladı

Pamela Anderson daha önce sadece 12 gün süren evliliğine dair yaptığı açıklamada "İhanete uğramak hiç güvenmemekten iyidir" demişti (AFP)

Sadece Instagram'da bir milyondan fazla takipçiye sahip olmasına rağmen ünlü oyuncu Pamela Anderson artık sosyal medyada paylaşım yapmayacağını açıkladı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

NBC'de 1989 ve 2001 yılları arasında 11 sezon boyunca yayımlanan Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisinin yıldızı 53 yaşındaki oyuncu salı yaptığı açıklamada ilhamını okumakta ve doğada bulmasının ardından artık Instagram, Facebook ve Twitter'da herhangi bir paylaşım yapmayacağını söyledi. 

Daily Mail'in haberine göre sosyal medyanın bir tür zihin kontrolü aracı olarak kullanıldığını belirten Anderson, kendisinin artık "özgür" olduğunu söylediği gönderisinde özenli bir makyaj yaptığının görüldüğü bir fotoğraf da paylaştı. 

Instagram'da yaptığı paylaşımda Anderson, "Bu, Instagram, Twitter ya da Facebook'taki son paylaşımım olacak" dedi. 

Sosyal medyaya hiç ilgi duymadım ve artık kitap okumaktan ve doğada olmaktan gerçekten ilham aldığım hayatıma alıştım, özgürüm. Sevginiz için teşekkürler. Hepinize iyi dileklerimi sunuyorum. Umarım hedefinizin peşinden gidecek gücü ve ilhamı bulursunuz ve boşa harcanan zamanla baştan çıkarılmamaya çalışırsınız.

 

 

Oyuncu ayrıca şu ifadeleri ekledi:

Bu ONLARIN istediği ve para kazanmak için kullanabilecekleri şey. Zihninizi kontrol etmek.

Bu paylaşımı yapmadan önce Anderson özellikle Instagram hesabını aktif biçimde kullanmasıyla biliniyordu. Oyuncu daha önce Twitter'da WikiLeaks kurucusu Julian Assange'a verdiği destekle gündeme gelmişti. 

 

Independent Türkçe, Daily Mail

DAHA FAZLA HABER OKU