Kate Hudson anlattı: Üç farklı babadan olan üç çocuk nasıl yetiştirilir?

Aktris "Her yerde çocuklarım var" diyor

(AFP)

Kate Hudson tecrit sırasında üç çocuğa üç farklı babayla birlikte ebeveynlik yapmanın zorluklarını ele aldı.

Partneri Danny Fujikawa'yla iki yaşındaki Rani Rose'a, eski nişanlısı Matt Bellamy'le 9 yaşındaki Bingham'a ve eski kocası Chris Robinson'la 17 yaşındaki Ryder'a sahip olan 41 yaşındaki aktris Sunday Today'e şunları söyledi:

Birden fazla baba var, her yerde çocuklarım var...
Aslında 'Evet, çok harika ve... icabına bakıyoruz' falan demek istiyorum ama gerçek şu ki; harika günler de var, kendime şükretmeyi hatırlatmam gereken günler de.
Bir milyon yıl düşünsem bir yılı tek bir yerde geçireceğim aklıma gelmezdi. Bu kadar çok çocuğunuz olduğunda, bazen banyonuzda saklandığınız, 'Lütfen, lütfen beni buradan çıkarın!' dediğiniz anlar oluyor.

2018'den beri müzisyen Fujikawa'yla birlikte olan Hudson, ebeveynliğin tecrit sırasında bir numaralı önceliği olduğunu anlattı.

Oyuncu "Hayatımda gerçekten yüksek olan beklentilerimin hepsi, çocuklarımla ilgili olanlardan ibaret. Ve aile meseleleriyle falan ilgili. Bunun dışında, sanki, koyvermiş gibiyim. Saçımı süpürge ediyorum, daha sonra da çekip gidiyor ve en iyisini umuyorum" diye ekledi.

kate-hudson-instagram.jpg
Hudson, Mayıs 2020'de üç çocuğuyla birlikte (katehudson/instagram)


Annesi Goldie Hawn ve üvey babası Kurt Russell tarafından büyütülen aktris, biyolojik babası müzisyen Bill Hudson'la yeniden bağlantı kurmak istediğini itiraf etti ve birbirlerinden uzak kalmalarını "41 yıllık mesele" olarak nitelendirdi:

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Güzel bir annem var. Devreye girip, hayatımızda güvenilir bir baba figürüne sahip olmanın ne olduğunu anlamamda büyük, çok büyük bir rol oynayan bir üvey babam var. Ama bu babamızı tanımadığımız gerçeğini ortadan kaldırmıyor.

Hudson ardından "Sanırım bu süreçten geçtikçe... babama bakıp 'Biliyorsun, sevgi hiçbir zaman hiçbir yere gitmedi. Nasıl sıkıntılar yaşanırsa yaşansın sevgi her zaman oradaydı' falan demek istiyorum" ifadelerini kullandı.

"İyileşmek kişisel bir şey ve bence insanlar bu konuda yalnız olmadıklarını bazen duymak istiyor" diye ekledi.

 

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU