En nefret edilen Friends bölümü ortaya çıktı

IMDb'deki Friends hayranları, 4. sezondaki bölümü en alt sıraya koydu

Söz konusu bölümün puanı diğer dizilere kıyasla yine de yüksek (NBC)

Hayranların en çok nefret ettiği Friends bölümü açığa çıktı.

Money.co.uk'un araştırması, sitcom'un 236 bölümlük kataloğunda 4. sezonun "The One with the Invitation" isimli bölümünün IMDb'deki en düşük puan alan Friends bölümü olduğunu açığa çıkardı.

Söz konusu bölümde Ross (David Schwimmer), Emily (Helen Baxendale) ile düğününü planlarken, eski sevgilisi Rachel (Jennifer Aniston) çiftin Londra'daki yaklaşan nikahının davetiyesini alıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Ağırlıklı biçimde video kesitlerinden oluşan bölümde Ross ve Rachel bir başlayıp bir biten çalkantılı ilişkilerini anımsıyor.

Bölüm, Rachel'ın hamile Phoebe'yle (Lisa Kudrow) beraber New York'ta kalmaya karar vermesiyle sona eriyor, fakat Rachel bir sonraki bölümde bu kararından vazgeçiyor.

IMDb'de "The One with the Invitation" bölümünün dizinin hayranlarından aldığı 7,2 puan diğer dizilere kıyasla yine de yüksek olsa da Friends'in tüm 10 sezonunun ortalaması olan 8,5'un altında kalıyor.

Buna kıyasla, IMDb'de en yüksek puan alan bölümse, 5. sezonda arkadaş grubunun Monica (Courtney Cox) ve Chandler’ın (Matthew Perry) gizli ilişkisini öğrendiği "The One Where Everyone Finds Out" oldu.

The Independent'ın tüm Friends bölümleri sıralamasını buradan okuyabilirsiniz.

Friends'in, HBO Max'ın üzerinde çalıştığı ve senaryosu henüz yazılmamış, karakterlerin yeniden bir araya geleceği bölüm 2021'de yayımlanacak.

 

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU