Justin Bieber'dan yıllar önce ayrılan Selena Gomez artık "eğlenceli" sevgili arıyor

Gomez, daha önce eski sevgililerinin hepsinin onun deli olduğunu düşündüğünü söylemişti

Bieber'ın eşi Hailey Baldwin'in yaptırdığı yeni dövme Bieber'ın daha önce Selena Gomez'e hediye ettiği yüzüğe benzetilmişti (AFP)

ABD’li ünlü pop şarkıcısı Selena Gomez, aşk hayatına dair açıklamalarda bulundu. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kendisini güldürecek birini aradığını söyleyen 28 yaşındaki Gomez, daha önce Justin Bieber ve The Weeknd’le olan ilişkileriyle biliniyor. 

Daily Mail'in haberine göre kısa süre önce dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK’le yaptığı çalışmayla gündeme gelen genç şarkıcı, kendisini güldürecek küstah olmayan birini arıyor. 

Verdiği yeni röportajda aradığı kişideki özellikleri açıklayan Gomez şu ifadeleri kullandı:

Sadece komik olmalı. Bir erkeğin kendine güvenmesini sevsem de kibirden gerçekten hoşlanmıyorum.

Gomez, Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’la 2011’de çıkmaya başlamış ve ikilinin inişli çıkışlı ilişkisi 2018’de son bulmuştu. Kısa süre önce Drake ve DJ Khaled’in "Popstar" klibinde oynayan Bieber’ın, klipte Drake’in sözlerine pleybek yaparken eski sevgilisi Selena’nın ismini anması tartışma konusu olmuştu. 

Yalnız olmaktan herhangi bir şikayet duymadağını belirten Gomez şunları ekledi:

Yalnızım ve bundan tamamen memnunum. Yalnız olmanın pek çok olumlu yanı var ve bu hayatın bu aşamasındayken onlardan keyif almakla ilgili.

Aradığı kişiyi flört uygulamalarında bulabileceğini düşünmeyen şarkıcı, "Eminim bu bazılarında işe yarıyordur ama ben bunun olacağını göremiyorum" ifadelerini kullandı. 

 

Independent Türkçe, Daily Mail

DAHA FAZLA HABER OKU