"Borat'ın kızı" Beyaz Saray'a sızdı: "Ne güvenlik önlemi var ne de Kovid testi"

Yayınlanmamış görüntüler Tutar'ın Donald Trump Jr.'la görüştüğünü de gösteriyor

Sacha Baron Cohen'in kötü şöhretli karakteri Borat, yeni videosunda Trump yanlısı OAN kanalını eleştirdi.

Video, cuma günü Borat'ın Twitter hesabından yayımlandı. Videoda Borat'ı seslendiren Baron Cohen, One America News Network olarak da bilinen OAN'ın, kızını "güvenlik kontrollerine veya Kovid testine gerek duymadan" "Beyaz Saray'a götürdüğünü" iddia ediyor.

Videoda, yeni yayımlanan Borat'ın devam filminde baş karakterin kızı Tutar rolünü üstlenen oyuncu Maria Bakalova yer alıyor.

Bakalova/Tutar, OAN muhabiri Chanel Rion'la birlikte Beyaz Saray basın brifing odası gibi görünen salona girerken görülüyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Video ayrıca Tutar'ın Rion'a "Neden tüm sahte gazeteciler solda ve hiçbiri sağda değil?" diye sorduğu kısa bir sekansı da içeriyor. Bu sohbet, Batı Kanadı dışında bir Deniz Piyadesi nöbet tutarken gerçekleşiyor gibi görünüyor. Bu durum genellikle Başkan'ın binada olduğu anlamına geliyor.

Tutar ayrıca farklı bir kıyafet ve farklı saç stiliyle Donald Trump, oğlu Donald Trump Jr. ve partneri Kimberly Guilfoyle kalabalığa hitap ederken onları alkışlarken de görülüyor. Tutar, daha sonra Trump Jr.'la görüşürken görülüyor ve ona "Biraz gerginim ama sizinle tanıştığım için gerçekten heyecanlıyım" diyor.

Trump Jr. düzenlenmiş videoda onunla "Çok teşekkür ederim. Minnettarım. Tanıştığıma memnun oldum" diye konuşuyor

The Independent, yorum için OAN ve Rion'la temasa geçti.

Borat'ın Borat Subsequent Moviefilm adlı devam filmi şimdi Amazon Prime'da yayında.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU