The Walking Dead'in Maggie'si dizinin nasıl bitmesini istediğini açıkladı

Sevilen dizinin yıldızı Lauren Cohan, karakterinin hikayesinin gelecekte nasıl şekilleneceğini görmenin hoşuna gideceğini söyledi

Hayranlar dizinin devamında kahramanların nelerle karşılaşacağını merakla bekliyor (AMC)

Tüm dünyada bugüne kadar en çok yankı uyandıran diziler arasında yer alan The Walking Dead’in sevilen karakterlerinden Maggie’yi canlandıran Lauren Cohan, dizinin gelecekte geçecek bir sahneyi göstererek bitmesini istediğini açıkladı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kovid-19 pandemisi nedeniyle yapımına ara verilen dizinin 10. sezonunun finali Nisan’dan Ekim’e ertelenmek zorunda kalmıştı. Öte yandan finalin ertelenmesinin duyurulmasıyla birlikte orijinal finale 6 bonus bölüm ekleneceği de açıklanmıştı.

Screen Rant’in haberine göre Cohan, dizinin "40 yıl" sonrasına atlayarak sona ermesini görmekten hoşnut olacağını belirtti. Cohan, karakteri Maggie açısından ideal son sahnenin içinde yaşadığı ve olgunlaştığı dünyayı göstermeden önce kameranın "yaşlı ellerine" odaklanması olduğunu söyledi. 

Cohan şu ifadeleri kullandı:

40 yıl sonrasına gitmemiz gerekseydi gerçekten ama gerçekten eğlenceli olurdu. Biraz geri çekilip, çok yaşlı ellerin yakın çekimine başlıyorsunuz ve onların kime ait olduğunu çıkarmak birkaç dakikanızı alıyor. O ellerin kime ait olduğunu, nerede olduklarını, dünyanın nasıl bir hal aldığını ve bunun ne anlama geldiğini, onun yanında kimler olduğunu bir kez anladığınızda belki de onun son günleri olacak. Belki bir zombi tarafından ölmez?

Maggie, diziden 9. sezonda ayrılmış ve diziye daha sonra tekrar dahil olmuştu. Dizide bundan sonra yaşanacak maceraların Maggie için ne anlama geleceği dizinin pek çok hayranını meraklandırıyor. 

 

Independent Türkçe, Screen Rant

DAHA FAZLA HABER OKU