Paris Hilton yaklaşık 20 yıl önce sızan seks kasetinin hayatını nasıl etkilediğini anlattı

Paris Hilton, YouTube’da yayımlanan ve kendi hayatını konu alan belgeselde hayatını etkileyen olayları anlatıyor

Hilton ikiz çocuk sahibi olmak istediğini açıklamıştı (AFP)

ABD’li ünlü manken, şarkıcı ve Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, eski sevgilisi Rick Salomon’la seks kasetinin ortaya çıkmasının hayatını nasıl etkilediğini anlattı. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Mirror'ın haberine göre Hilton’ın 2001’de Rick Salomon’la birlikte olduğu anların kameraya alındıktan sonra internete sızacağına dair en ufak bir fikri yoktu. 

39 yaşındaki ünlü isim olayın üzerinden neredeyse 20 yıl geçtikten sonra travmatik olayın hala peşini bırakmadığını söylüyor. Halihazırda hayatının aşkıyla evlenme planları yapan Hilton, kasetin internete sızmasının hala onu çok etkilediğini belirtiyor. 

Hilton olaya dair şu ifadeleri kullandı:

Hayatımın en acı deneyimiydi. Aşka, güvene ve erkeklere inancımı gerçekten kaybetmeme neden olmuştu ve hakikaten kalbimi kırmıştı. Hayatımın geri kalanında kimsenin görmemesi gereken iki kişi arasındaki özel bir anla yargılandım.

Kaset çekildikten iki yıl sonra Paris Hilton’ın bilgisi ve onayı dışında yayımlanmıştı. Hilton şunları ekledi:

Kaset ortaya çıktığında ben sadece birine güvenmiş genç bir kızken insanlar bana karşı çok kötü davrandı, benimle alay ettiler. Bugün yaşansaydı çok farklı olurdu. Bu yüzden birçok şeyin değişmesinden mutluyum ve artık bir kadın böyle bir şeyden ötürü utanmıyor ve mağdur olarak görülüyor. Ancak o zamanlar bu şekilde davranılacak kadar şanslı değildim.

Hilton kısa süre önce sevgilisi Carter Reum’la evlenmeyi düşündüğünü ve ikiz çocuk sahibi olmak istediğini açıklamıştı. Hilton kızına Londra ismini koyacağını söylemişti. 

 

Independent Türkçe, Mirror

DAHA FAZLA HABER OKU