Kanye West ile birlikte görünen Snoop Dogg, ikiyüzlülükle suçlandı

Snoop Dogg, West'i daha önce ağır biçimde eleştirmişti

Snoop Dogg'un hayranları, rap şarkıcısını topa tuttu (AFP)

Snoop Dogg’un, Kanye West ile birlikte stüdyoda çalıştığını gösteren videonun yayımlanmasının ardından Snoop Dogg Cumartesi günü hayranlarının tepkisini çekti. Rap sanatçısı daha önce ABD Başkanı Donald Trump’ın West’in beynini yıkadığını söylemişti.

Videoda Snoop Dogg, Kanye West ve West’in son albümü “Jesus is King” üzerinde çalışan Dr.Dre’nin yer aldığı görülüyor. Dre’ye eleştiri yöneltilmese de Snoop Dogg’un tepki çektiği belirtildi.

Hayal kırıklığına uğrayan hayranlardan biri, “Canın cehenneme Snoop Dogg. Sen en büyük ikiyüzlüsün” diye yazdı.

Make America Great Again (Amerikayı yeniden harika yapalım, Trump’ın kampanya sloganı, ed. n.) şapkası giydiğinde Kanye hakkında kötü konuşuyordu. Şimdi onunla birlikte stüdyoda mı çalışıyor?

Eleştiri yöneltenlerden bir diğeriyse, “Snoop ikiyüzlü biri. Söylediklerini şimdi yutuyor. Kanye’den nefret ettiğini düşünüyordum” ifadelerini kullandı. 

Bir diğer sosyal medya kullanıcısıysa, “Snoop Dogg’un Kanye hakkında konuştuklarını hatırlıyor musunuz? Şimdi Kanye’nin hayranlarından biri gibi onunla stüdyoda. Soytarı” diye yazdı. 

 

 

Snoop Dogg, 2018’de verdiği bir röportajda Trump’ı destekleyen herkesin ırkçı olduğunu söylemiş, Kanye West de dahil pek çok kişiyi eleştirmişti.

2018’de yapılan bir başka röportajda, Snoop Dogg, Kanye’den hiçbir zaman “nefret etmediğini” fakat Grammy ödüllü şarkıcının “beyninin yıkandığını” ve “kullanıldığını” hissettiğini söylemişti.

Bu ona sinirlenmemle alakalı değil, sistemin onu kullanmasına sinirlenmemle alakalı ve etrafında bunu görecek kadar zeki insanlar yok.

 

Page Six

DAHA FAZLA HABER OKU