The Walking Dead fragmanında sürpriz: Hayranların çok sevdiği karakter son bölümde geri dönüyor

Karakter en son Andrew Lincoln’ın oynadığı son bölümde görülmüştü

The Walking Dead’in bir sonraki bölümünün genişletilmiş fragmanı, nefis bir sezona dramatik bir son vermek için taşları yerine oturtuyor.

*Spoiler içerir – bizden uyarması*

Beta’nın (Ryan Hurst) bir zombi sürüsünü, kahramanlarımızın bulunduğu su kulesine yönelttiği 15. bölümün son anlarından devam eden fragman, herkesin çatışmaya hazırlandığını gösteriyor.

Görüntüler Peder Gabriel’in (Seth Gilliam) gözünden veriliyor, bu da çok sayıda Twitter kullanıcısının, papazın güvenliğinden duydukları endişeyi dile getirmesine neden oldu (öte yandan son bölümdeki bir replik, çizgi romandaki önemli bir ölümün başka bir karakter için ayarlanmış olabileceğine işaret ediyor).

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Fragman başka bir yerde, Stephanie’yle buluşmaya gittikleri sırada Aaron (Ross Marquand) ve Alden’ın (Callan McAuliffe) yanı sıra Eugene (Josh McDermitt), Yumiko (Eleanor Matsuura), Ezekiel (Khary Payton) ve aralarına yeni katılan Princess’la (Paola Lazaro) karşılaşan gizemli figürün kimliğini açığa çıkarıyor.

Gelin görün ki en büyük sürprizi ortaya koyan yer fragmanın sonu, zira burada 9. sezonda Andrew Lincoln’ın da diziden ayrıldığı bölümden beri görmediğimiz Maggie’yi ilk kez görüyoruz.

Karakter, Whisperer’larla savaşın trajik olaylarını kendisine haber veren bir mektubu okurken görünüyor, bu haberlere en yakın arkadaşlarından üçünün - Jesus (Tom Payne), Tara (Alanna Masterson) ve Enid’in (Kateyn Nacon) ölümleri de dahil.

Entertainment Weekly’e konuşan dizinin yaratıcısı Angela Kang, finalin Maggie’nin nerede olduğunu açıklayacağını söyledi.

Cohan ilk kez 2011’deki ikinci sezonda dizide yer almıştı.

An itibarıyla finalin ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor, zira bölüm koronavirüs tecridinden önce tamamlanamamıştı.

The Walking Dead ABD'de AMC kanalında, Türkiye'de ise FX ve Blue TV'de yayımlanıyor.

 

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir. 

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news

Independent Türkçe için çeviren: Şafak Küçüksezer

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU