Sosyal medyada bebeği için düzenlediği mevlit töreniyle gündem olan Çalar: Şatafat, mekanın kendi konsepti

Sosyal medya fenomeni Büşra Nur Çalar, bebeğinin mevlit görüntülerinin gündem olmasının ardından ilk kez konuştu

Fotoğraf: Youtube

Bebeği için düzenlediği mevlit görüntülerinin yayılması sonrası sosyal medyada sıkça konuşulan Büşra Nur Çalar eleştirilere yanıt verdi. 

Çalar, görüntülerdeki süslemelerin mekanın kendi konsepti olduğunu söyleyerek, “Bahsedilen araba bizim arkadaşımıza ait. Yüzük, manevi değeri olan, hediye edilen bir yüzük" dedi.

Ülke TV'ye konşan Çalar, eşi Ahmet Emin Söylemez’in bir dönem müşavirlik görevi yaptığını söyledi. 

“Acımasızca linç edildiğini” savunan Büşra Nur Çalar, “Böyle bir mevlit videosunun ya da farklı şeyin kulaktan kulağa yayılması beni çok üzdü” dedi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sosyal medyada bir kitlesinin olduğunu ve eşinden daha fazla kazanç elde ettiğini anlatan Çalar, “Sosyal medyada bir kazanç elde ediyorum. Benim kazancım eşimin kazancından daha fazla” ifadesini kullandı.

Kendisine "Sakin ol Büşra, geçecek Büşra" diye telkinlerde bulunduğunu ve yaşananların ardından toparlamaya çalıştığını anlatan Çalar, “Bu süreci en sağlıklı bir şekilde atlatmaya çalışıyorum” diye konuştu.

Çalar Ülke TV’de yayınlanan programda şu ifadeleri kullandı:

En samimi şekilde kendimi ifade etmeye çalıştım…

Mevlit videosunda görünen şatafat, mekanın kendi konsepti. Onun haricinde bahsedilen araba bizim arkadaşımıza ait bir araç. Araştırıldığında bize ait olmadığı ortaya çıkacak.

Yüzük ise manevi değeri olan, hediye edilen bir yüzük. Bunun da bir yıl önceki paylaşım olması üzdü.Independent Türkçe, Ülke TV

DAHA FAZLA HABER OKU