Cara Delevingne: İlk kez 8 yaşında sarhoş oldum

Oyuncu, bağımlılıkla mücadelesini anlattı

Model, bağımlılıkla mücadelesine dair açıkça konuştu (AP)

Cara Delevingne ilk sarhoşluğunu daha sekiz yaşındayken yaşadığını açıkladı.

Daha önce de bağımlılıkla mücadelesi hakkında açıkça konuşan 32 yaşındaki model ve oyuncu, sırrını The Times'la yeni bir röportajda paylaştı.

2001'de, teyzesinin düğününde çocuk ve nedime olduğu zamanı hatırlarken Delevingne "O gün sarhoş oldum. Sekiz yaşındaydım. Sarhoş olmak için ne kadar çılgın bir yaş" dedi.

Ninemin evinde yatak odamda, nedime elbisesiyle akşamdan kalma bir halde uyandım.

Delevingne düğünde "etrafta dolaşıp şampanya kadehlerini kafaya diktiğini" anlattı. "Eskiden uyuşturucu ve alkolün olaylarla başa çıkmama yardım ettiğini düşünürdüm. Ama etmiyordu. Beni üzgün ve gerçekten depresif yapıyorlardı" dedi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kağıttan Kentler (Paper Towns), Suicide Squad: Gerçek Kötüler (Suicide Squad) ve Karnaval Sokağı'nın (Carnival Row) yıldızı, sektörün en büyük moda kampanyalarından bazılarının yüzü oldu ki bu markaların arasında Chanel, Burberry ve Dolce and Gabbana da var.

Ama Delevingne, çocukluğunun pek de gösterişli olmadığını ifade etti ve hiçbir zaman cinsel kimliğiyle ilgili içinin rahatlatılmadığını açıkladı.

Önceki aylarda Met Gala'da Variety'ye konuşan Delevingne, ayıklık yolculuğu hakkında içini dökmüş ve ayık kalmaya çalışanlara ilham verici bir mesaj yollamıştı.   

"Yalnız değilsiniz" demişti.

Ben başarabiliyorsam herkes başarabilir. Ama iletişim kurmanız ve mümkün olduğunca dürüst olmanız gerekiyor, özellikle de kendinizle.

Neden uyuşturucu ve alkolle ilişkisi hakkında bu kadar açık konuştuğunu ve bunun iyileşme yolunu nasıl açtığını da anlatmıştı.

"Bence bu sektörde her şeyi bu şekilde yaptım" demişti.

Kaygı, depresyon, iyileşme, herhangi bir şey hakkında konuşmak olsun, yaşadığınız zorluklardan bahsetmeyi insanlara borçlusunuz çünkü bu dünyada yaşamak mükemmel değil. Kimse mükemmel değil. Yani açıkçası, en azından bunu yapabilirim.

Mart 2023'te yayımlanan Vogue kapak hikayesinde Delevingne, Eylül 2022'de rehabilitasyona gitme kararı üzerine düşüncelerini paylaşmıştı. 

Delevingne, ayıklık yolculuğunun bir havalimanındaki viral olan fotoğraflarını görmesiyle başladığını dile getirmişti. Hayranları, Delevingne'ın fotoğraflarda "darmadağınık" göründüğünü söylemişti.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: İdil Barım

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU