Ödüllü Netflix dizisinin yeni sezonu: "Başrollerde iki yıldız olacak"

"Squid Game'den bu yana en iyi Netflix dizisi"

Beef, Rotten Tomatoes'da neredeyse tam puan alarak geçen yılın en iyi dizileri arasına girmişti (Netflix)

Oscar Isaac ve Carey Mulligan, ödüllü dizi Beef'in ikinci sezonunda rol almak üzere görüşmelerde bulunuyor.

Deadline'ın aktardığına göre iki ünlü oyuncu, Netflix dizisinin yeni sezonuna katılabilir. Ancak yayın devi, ikinci sezon için henüz resmen yeşil ışık yakmadı. Buna rağmen dizinin yaratıcısı Lee Sung Jin'in hikaye üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

İkinci sezonun kavgalı iki çifti merkeze alması planlanıyor. Hayranların heyecanla beklediği yeni sezon için daha önce Jake Gyllenhaal ve Anne Hathaway'in isimleri geçmişti. Yıldızların dizinin kadrosuna katılacağı söyleniyordu ancak an itibarıyla Oscar ödüllü Hathaway ve Gyllenhaal, başrol oyuncuları olarak düşünülmüyor.

Dizideki diğer çifti canlandıracakları söylenen Charles Melton ve Cailee Spaeny'nin projeye dahil olup olmadıklarıysa resmen açıklanmadı.

Netflix dizisinin Steven Yeun ve Ali Wong'un rol aldığı ilk sezonu, geçen yıl prömiyerini yaptığında izleyicileri büyülemiş hatta Emmy ve Altın Küre gibi ödülleri de toplamıştı.

Yapımcılığını A24'ün üstlendiği kara komedi, 6 Nisan 2023'te dijital yayın platformunda gösterime girmişti.

drive.jpeg

Carey Mulligan, 2011 yapımı Sürücü'de (Drive) Ryan Gosling'le birlikte rol almıştı (Le Pacte)


Eleştirmenlerin "Netflix'in Squid Game'den bu yana en iyi yeni dizisi" yorumunu yaptığı Beef, En İyi Mini Dizi / Televizyon Filmi kategorisinde Altın Küre'nin sahibi olmuştu.

Dizinin yıldızları komedyen Wong ve The Walking Dead'le tanınan Yeun, Mini Dizi dalında En İyi Kadın ve En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini kazanan ilk Asya kökenli oyuncular olarak tarih yazmıştı.

45 yaşındaki Isaac, son olarak Disney+'ta ekranlara gelen Moon Knight'ın başrolünde yer almıştı. 

39 yaşındaki Britanyalı aktris Mulligan ise Bradley Cooper'ın yönettiği Maestro'daki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ına aday gösterilmişti.


Independent Türkçe, IGN, Daily Mail, Deadline

DAHA FAZLA HABER OKU