Tom Hardy, Mad Max serisine geri dönecek mi?

Mad Max: Fury Road'un yıldızı merak edilen soruyu yanıtladı

6 Oscarlı Mad Max: Fury Road, dünya çapında 380 milyon dolar hasılat elde etmiş ve eleştirmenleri de hayran bırakmıştı (Warner Bros)

Tom Hardy, The Wasteland adlı prequel (orijinal yapımdaki olayların öncesini anlatan dizi ya da film) için Mad Max evrenine geri dönme olasılığına değindi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Son filmi Motorcular'la (The Bikeriders) ilgili verdiği yeni bir röportajda, Hardy'ye çok beğenilen Mad Max: Fury Road'daki rolünü yeniden canlandırmak üzere George Miller'la tekrar çalışma ihtimali soruldu.

46 yaşındaki Hardy, Forbes'a yaptığı açıklamada "Bunun olacağını sanmıyorum" dedi.

Hardy, 2015 yapımı Mad Max: Fury Road'da Charlize Theron'la birlikte rol almış ve Miller, iki yıldız arasında sette yaşanan anlaşmazlığı kısa süre önce hatırlatmıştı.

Yönetmen, Hardy ve Theron'un kavgasını anlatmıştı

Miller, Furiosa: Bir Mad Max Destanı (Furiosa: A Mad Max Saga) gösterime girmeden kısa süre önce, Birleşik Krallık merkezli Telegraph'a konuşmuş ve "Onlar çok farklı iki oyuncuydu" diyerek eklemişti:

Tom'da bir hasar var ama bu, beraberinde bir harikalığı da getiriyor ve o sırada ona ne oluyorsa, karavanından çıkmaya ikna edilmesi gerekiyordu. Oysa Charlize inanılmaz derecede disiplinliydi, eğitimli bir dansçıydı, bu da performansının inceliğini ortaya koymasını sağlıyordu ve her zaman sete ilk gelen kişiydi.

Sorunun ele alınmasının ardından işlerin giderek daha iyiye gittiğini söyleyen yönetmen "Ben iyimser biriyim" diyerek eklemişti:

Dolayısıyla davranışlarının karakterlerini yansıttığını ve birlikte hayatta kalabilmek için işbirliği yapmayı öğrenmeleri gerektiğini düşündüm. 

Miller kısa süre önce Deadline'a yaptığı açıklamada, Mad Max serisine The Wasteland adlı bir yapımın eklenmesi olasılığına değinmişti.

"Bekleyip görmek" gerektiğini söyleyen 79 yaşındaki yönetmen, Furiosa'yı işaret etmişti:

Bunun ne kadar başarılı olduğunu görmemiz gerekiyor.


Independent Türkçe, Deadline, Forbes, Telegraph

DAHA FAZLA HABER OKU