53 yaşındaki Uma Thurman'ın güzellik sırları merak konusu oldu

"Pizza yiyorum, pek iyi uyumam"

Filmin yıldönümü münasebetiyle Los Angeles'taki TCL Chinese Theatre önünde perşembe günü toplanan ekipten Uma Thurman ve John Travolta ayrıca birlikte poz verdi (AP)

Ucuz Roman'ın (Pulp Fiction) 30. yıl buluşmasında yıldızlar bir araya gelirken içlerinden biri, diğerlerinden farklı parladı.

53 yaşındaki Uma Thurman, genç görünüşüyle dikkatleri çekerken güzellik sırları da merak konusu oldu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Artık 70 yaşına gelen rol arkadaşı John Travolta'yla birlikte poz veren Thurman hakkında 1994 yapımı Quentin Tarantino filminde canlandırdığı karaktere işaretle "Mia Wallace yaşlanmamış" yorumları yapıldı. 

Bu rolle En İyi Yardımcı Kadın dalında Oscar'a aday gösterilen Thurman'ın yanındaki diğer film yıldızlarının kendisinden yaşça büyük Samuel L. Jackson, Harvey Keitel ve Rosanna Arquette gibi isimler olması da onu fazla genç göstermiş olabilir.

Ancak Thurman'ın kendi yaşıtlarına göre genç göründüğü de aşikar. 

Pulp Fiction

TCM Classic Film Festival'inin açılış filmi John Travolta, Uma Thurman, Samuel L. Jackson ve Harvey Keitel'ın yer aldığı 1994 yapımı Pulp Fiction oldu (Reuters)


Peki Hollywood yıldızı bu güzelliği neye borçlu? 2018'de bu soru kendisine sorulduğunda cevap pek de beklenildiği gibi olmamıştı:

Bulduğum kremi sürüyorum. Asla uykumu yeterince alamıyorum. Nasıl mı zayıf kalıyorum? Lütfen! Öğle yemeğinde pizza yedim.

Daha da eski yıllarda Thurman "süt banyosu" yaptığını ve makyajdan sonra yüzüne Evian su püskürttüğünü itiraf etmişti. 


Independent Türkçe, Daily Mail, Wonderwall

DAHA FAZLA HABER OKU