Jennifer Aniston katlanamadığı iltifatı açıkladı

"Friends" yıldızı "Bunun ne anlama geldiğini bile anlamıyorum" dedi

(AP)

Jennifer Aniston, hangi yaş ayrımcısı yorumun kendisini "çıldırttığını" açıkladı.

Friends'in yıldızı, yakın zamanda British Vogue'a verdiği röportajda bu sinir bozucu ifade hakkında konuştu.

Görüşmeleri sırasında röportajı yapan kişi, yaygın olarak kullanılan "yaşına göre harika görünüyorsun" ifadesini gündeme getirerek bunun yerine "harika görünüyorsun, nokta" denmesi gerektiğini öne sürdü.

54 yaşındaki Aniston şöyle cevapladı:

Bu beni çıldırtıyor. Dayanamıyorum buna.

Aniston "'Eh, bu aşamadasın, yani yaşına göre...' falan gibi laflarımızın olması toplumun bir alışkanlığı. Bunun ne anlama geldiğini bile anlamıyorum" dedi.

Oyuncu "20'li yaşlarımda olduğumdan daha iyi durumdayım. Zihnimin, bedenimin ve ruhumun daha iyi olduğunu hissediyorum. Hepsi yüzde 100 daha iyi" diye ekledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Önceki günlerde Aniston, fitness şirketi Pvolve'la resmi bir ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

Oyuncu geçen ay, Friends'ten aldığı ilk maaş çekiyle satın aldığı ve anında pişman olduğu "büyük savurganlık" ürününü açıklamıştı.

Aniston, 90'lı yılların popüler komedi dizisinde Rachel Green rolünü kaptıktan sonra yaptığı ilk büyük alışverişin, iki yıldan uzun süredir satılık olan krem rengi bir klasik 280 SL Mercedes-Benz olduğunu söylemişti.

Bu Nasıl Aile?'nin (We're the Millers) yıldızı, Friends'teki ilk maaşını aldıktan sonra nihayet klasik arabayı satın almış. Ancak ona uzun süre sahip olamamış.

Aniston, "Onu sürdüm ve sonra tekrar sürdüm ve bir daha asla gitmedi" demişti.

Arızalıymış ve bu yüzden orada duruyormuş. Kontrol ettirecek kadar iyi bilmiyordum. Yani bu, 25 yaşın güzel bir hatasıydı işte.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU