Instagram'da üstsüz fotoğraf paylaşan Kate Hudson, abisi tepki gösterince "Takipten çık" dedi

Birçok takipçi, Oliver'ın cevabındaki ironiye vurgu yaptı

(Reuters)

Kate Hudson, çevrimiçi paylaştığı müstehcen fotoğrafından "yakınan" erkek kardeşini espriyle "takipten çıkmaya" çağırdı.

Cameron Crowe'un komedi-draması Şöhrete İlk Adım'la (Almost Famous) ünlenen ve daha sonra Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? (How to Lose a Guy in 10 Days), Gelinlerin Savaşı (Bride Wars) ve Arkadaşımın Aşkı (My Best Friend's Girl) gibi romantik komedilerde rol alan Hollywood aktrisi, söz konusu fotoğrafı 31 Haziran Çarşamba günü Instagram'da paylaştı.

Fotoğrafta, 44 yaşındaki aktris üstsüz görülüyor ve vücudunun bu kısımlarını bir kitapla ve bir kalp emojisiyle kapatıyor. Hudson fotoğrafı şu yazıyla paylaştı:

Güneş açtı, popolar (ve ikizler) dışarı #summerready (#yazahazır).

Hudson'ın kendisi gibi oyuncu olan abisi Oliver Hudson, "Tanrım hayır Kate!" diye cevapladı. Kate ise neşeyle yanıt verdi:

Yaz daha yeni başladı Oliver... Çılgınca olacak. Takipten çıksan iyi olur.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven (Glass Onion: A Knives Out Mystery) yıldızının bu fotoğrafı, aralarında Octavia Spencer, Buffy oyuncusu Charisma Carpenter ve onu "ateşli" diye niteleyen Paris Hilton'ın da bulunduğu ünlü arkadaşları tarafından övgüyle karşılandı.

Takipçilerin gözünden kaçmayan bir ironi de Oliver'ın Instagram'daki profil fotoğrafında çıplak kalçasını göstererek tamamen çıplak durması.

Oliver'ın yanıtı 5 binden fazla beğeni ve yorumunu "çok komik" olarak nitelendiren takipçilerinden yüzlerce yanıt aldı.

Kate ve Oliver'ın ebeveynleri, aktris Goldie Hawn ve müzisyen Bill Hudson.

Oliver daha önce People'a, "çok açık görüşlü bir ailede büyüdüğünden" kendisi için "çıplaklığın hiçbir zaman tabu olmadığını" söylemişti.

Oliver sözlerini şöyle sürdürmüştü:

Şimdi çocuklarımla bile, çırılçıplak kişileriz. Durum böyle işte. Bu konuda kesinlikle rahatım.

Oliver'ın rol aldığı yapımlar arasında Rules of Engagement, Nashville ve yeni çıkan The Cleaning Lady dizileri yer alıyor.

Ünlülerin Instagram'daki etkileşimleri genellikle sosyal medya platformunun öne çıkan ögelerinden.

Geçen ay, Galaksinin Koruyucuları'nın (Guardians of the Galaxy) yıldızı Chris Pratt, özellikle "çirkin" bir fotoğraf paylaşmasının ardından kayınvalidesi Maria Shriver'dan komik bir yanıt almıştı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU