The Walking Dead hayranlarını sevindiren haber: Çekimler tamamlandı

Dizinin çok sevilen karakterleri 2024'te televizyon ekranlarına dönüyor

Ana dizinin sona ermesi ve Fear the Walking Dead'in hızla finale yaklaşmasıyla birlikte The Walking Dead hayranları için yeni bir dönem başlıyor (AMC)

The Walking Dead'in 11 sezonun ardından sona erdiği açıklandığında, bazı karakterlerin hikayelerinin yan dizilerde genişletilmeye devam edeceği de ortaya çıkmıştı. Bunlardan biri de sevilen karakterler Rick ve Michonne'un hikayesiydi.

Yetkililerden gelen açıklamaya göre, The Walking Dead'in merakla beklenen Rick'le Michonne spin-off'unun çekimleri tamamlandı. Böylece çekim sürecinin resmen tamamlandığının duyurulmasıyla hayranlar, Andrew Lincoln ve Danai Gurira'yı yeniden birlikte görmeye bir adım daha yaklaştı. 

Dizinin arkasındaki yaratıcı ekip, Twitter'da bir açıklama paylaşarak, hayranların çok sevdiği karakterlerin destansı aşk hikayesinin devamını hayata geçirenlere sıkı çalışmaları için teşekkür etti. 

"The Walking Dead'in yeni dünyasını bizimle birlikte yarattığınız için teşekkür ederiz" diye başlayan açıklama şöyle devam ediyor:

Yeteneğiniz, enerjiniz ve coşkunuz sayesinde her şeyi atlattık ve 10 yıldan uzun süredir anlatılmakta olan bir hikayeye açıklık getirdik! Bu hikaye ve onunla birlikte bizim çalışmalarımız da yaşayacak; yaşayan bizleriz!

Şu anda The Walking Dead: Summit adı altında hazırlanan spin-off, temmuzda duyurulan ve The Walking Dead evreninde yer alan yeni dizilerden biri. Hikaye Michonne'un Rick'i aramak üzere yola çıkmasıyla ana dizinin kaldığı yerden devam ediyor. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Dizi, ölümsüzlerin dünyasında hayatta kalanların birbirlerini ve nihayetinde kendilerini aradıkları "romantik bir destan" olarak tanımlanıyor. 

Her zamanki gibi zombiler ve yeni bir uygarlıkla karşı karşıya kalan ikili, önlerine çıkan tüm tehlikeleri birlikte atlatmak zorunda kalacak, hatta bu süreçte biraz da kan dökecek.

Danai Gurira ve Andrew Lincoln, dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. Gurira aynı zamanda yazar ve ortak yaratıcı olarak da yapım ekibinde yer alıyor ve diziyi bir "prestij mini dizisi" olarak tanımlıyor. 

Dizinin 2024'te prömiyer yapması planlanıyor.


Independent Türkçe, Collider, Movieweb

DAHA FAZLA HABER OKU