Bruce Willis'in eşi Emma, çiftin nikah tazeleme videosunu paylaştı

"Bunlar bir ömür boyu unutamayacağınız anlar ve biriktirdiğiniz güzel anılar"

Bruce Willis'in eşi Emma Heming Willis, çiftin 10. evlilik yıldönümlerinde nikah tazelediğini açıkladı.

Armageddon'un yıldızının eşi, yeni bir Instagram gönderisinde arkadaşları ve ailelerinin eşlik ettiği törenin videosunu paylaştı.

Emma, gönderinin açıklama kısmına "10. evlilik yıldönümümüzde, 2009'da 'Evet' dediğimiz yerde evlilik yeminlerimizi tazelemeye karar vermiştik" diye yazdı.

Bunu yaptığımız için çok mutluyum. Aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelip kutlama yapabileceğiniz her fırsatı değerlendirin. Bunlar bir ömür boyu unutamayacağınız anlar ve biriktirdiğiniz güzel anılar.

Ve biz bunu yapayamayacaklar için bu anıları koruyup canlı tutabiliyoruz.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bu yıl şubatta Willis'in ailesi, bilişsel bir rahatsızlık olan ve daha önce konan afazi teşhisinin frontotemporal demansa dönüştüğünü açıklamıştı.

Willis ailesi, internetten yaptığı bir paylaşımda "Artık elimizde daha net bir teşhis var: frontotemporal demans (FTD diye biliniyor)" diye yazmıştı.

İletişim kurmadaki zorluklar, Bruce'un geçirdiği hastalığın ne yazık ki sadece bir semptomu. Bu acı verici olsa da nihayet net bir tanıya sahip olmak rahatlatıcı.

 


Önceki günlerde Emma, Bruce'un 19 Mart Pazar günkü doğum gününde, oyuncunun hayranlarına "düşünceli" dilekleri için teşekkür ederken ağlamaklı bir mesaj paylaşmıştı.

Instagram Hikayeleri'nde yayımladığı videoda Emma, "Şişmiş gözlerim ve sümüklü burnumdan da görebileceğiniz gibi sabaha ağlayarak başladım" demişti.

Bence bu durumun tüm yönlerini görmeniz önemli.

Bana hep şöyle şeyler söylenen mesajlar geliyor: "Çok güçlüsün. Bunu nasıl yaptığını anlamıyorum". Başka bir seçeneğim yok. Keşke olsaydı ama aynı zamanda iki çocuk yetiştiriyorum.

Emma, "Bazen hayatta yetişkin gibi davranıp harekete geçmemiz gerekiyor. Ve ben de bunu yapıyorum" diye belirtmişti.

Ama her gün üzüldüğüm zamanlar oluyor, her gün kederleniyorum ve bugün, onun doğum gününde bunu gerçekten hissediyorum.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU