Euphoria'yla yıldızı parlayan Chloe Cherry'nin 28 dolarlık bir bluz çaldığı iddia edildi

Oyuncunun temsilcileri iddiaları reddetti

(AFP)

Bluz çaldığı iddia edilen Euphoria'nın yıldızı Chloe Cherry'e mağaza hırsızlığı suçu isnat edildi.

HBO'nun gençlik dramasında uyuşturucu bağımlısı Faye'yi canlandıran model ve yetişkin filmlerinin eski yıldızı, memleketi Pensilvanya'nın Lancaster kentindeki bir mağazadan 28 dolar değerinde bir gömlek çalmakla suçlanıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

People'ın elde ettiği yasal belgelere göre aralıkta Building Character alışveriş merkezinde gerçekleştiği iddia edilen hırsızlık olayıyla ilgili 23 Ocak Pazartesi günü Cherry'e yasal suçlama yöneltildi.

Cherry'nin temsilcileri iddiaları reddederek TMZ'ye olayın, "bir bluzun müvekkillerinin kredi kartına düzgünce ücretlendirilmemesi sonucu karışıklık yaşanmasıyla" meydana geldiğini söyledi.

Tanıkların iddia ettiğine göreyse 25 yaşındaki oyuncu, bluzu bir deneme kabinine götürüp daha sonra da ücretini ödemeden ayrılıyor. Öte yandan Cherry, kredi kartıyla diğer eşyaların ödemesini yapmıştı.

Polis de bluzu çaldığını itiraf eden Cherry'nin polis memuruna kıyafeti iade ettiğini öne sürüyor.

Ancak bunu reddeden Cherry'nin temsilcisi şöyle dedi:

Cherry'nin bluzu çaldığını "itiraf etmesinin" imkanı yok çünkü yaşanan bu değildi. Bu hikaye başka her şeyden çok, yerel bir mağazanın bir ünlünün isminden faydalanmasıyla ilgili gibi görünüyor.

Cherry'nin 22 Şubat'ta ön inceleme duruşmasına çıkması planlanıyor.

2022'de Zendaya'yla birlikte yer aldığı Euphoria'nın ikinci sezonunda televizyondaki ilk rolünü alan Cherry, dizinin bu sezonunda çıkış yapan yıldızlarından biri olarak nitelendiriliyor.

Kariyerine pornografik film endüstrisinde başlayan Cherry, HBO dizisindeki başarısının ardından bu sektörden ayrıldı.

Geçen yıl verdiği bir röportajda Cherry seks işçiliği yapmanın, ona bu işin "bir insanın yapabileceği en düşük şey" olduğunu söyleyen annesiyle olan ilişkisini gerdiğini açıklamıştı.

Cherry, "Bu, hiçbir şekilde katılmadığımı [kamuya açık olarak] paylaşacağım tek şey sanırım" diye yanıtlamıştı.

Ve böyle düşünen başkaları var mı bilmiyorum ama bence kendi aileni aşağılamaya çalışmak daha düşük bir şey.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU