Eleştiri yağmuruna tutulan Chris Pratt: Yatağa mutsuz ve canım sıkkın gittim

Aktör, eşini kendisine "sağlıklı bir kız çocuğu" verdiği için övmesi nedeniyle eleştirilmişti

Chris Pratt, yeni proje olarak meşhur animasyon karakteri Garfield'ı seslendirecek (AP)

Chris Pratt, eşini kendisine "sağlıklı" bir kız çocuğu verdiği için övdüğünden dolayı eleştirilmesinin ardından "mutsuz" ve "canı sıkkın" halde yattığını söyledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Pek çok hayran, Pratt'ın Instagram gönderisini eski eşi Anna Faris'e yönelik bir iğneleme olarak görmüştü. Aktörün, Faris'ten de bir çocuğu var ama onun çeşitli sağlık sorunları bulunuyor.

Pratt, gönderisine verilen tepkiye değinmek için Instagram'a geri döndü:

Dün gece gerçekten mutsuz ve canım sıkkın şekilde yattım, berbat hissederek uyandım ve egzersiz yapmak istemedim.

Galaksinin Koruyucuları'nın (Guardians of the Galaxy) oyuncusu, daha sonra kendini daha iyi hissetmek için Hıristiyan müziği dinlemeye başladığını söyledi:

Hıristiyan müziği çalma listemi açarsam ve ormana çıkıp koşarsam daha iyi hissedeceğimi biliyordum ama yapmak istemedim, yine de yaptım ve Tanrım, haklıydım. Harika hissettirdi. Ormana çıktım, kanımı pompaladım.

Şu anda Katherine Schwarzenegger'la evli olan Pratt şöyle devam etti:

O kadar sık duygulanmıyorum ama ormanda gerçekten duygusallaştım. Ateşin içinde yanımda duran başka biri varmış gibi hissettim.

Pratt gönderisini başkalarını da Hıristiyan müziği dinlemeye teşvik ederek bitirdi:

Bugün kendinizi kötü hissediyorsanız, belki bir egzersiz yapmalı ve belki iyi bir ibadet müziği dinlemelisiniz ya da kelamı anlamaya çalışmalısınız çünkü bu sabah bana gerçekten yardımcı oldu.

Pratt'ın Faris'ten olan 9 yaşındaki oğlu erken doğmuş ve hayatının ilk ayını yoğun bakımda geçirmişti. Jurassic World yıldızının yorumlarından bu yana sosyal medyadaki hayranlar Faris'e destek verdi ve Pratt'ın yorumlarını “iğrenç” ve “duyarsız” olmakla eleştirdi.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU