Will Smith: Eşimle birbirimizi mutlu edebileceğimizi düşünmek fanteziydi

Smith, Oprah Winfrey'e verdiği röportajda evliliği hakkında konuştu

Jada Pinkett Smith ve Will Smith, 2019'da İkizler Projesi'nin (Gemini Man) Los Angeles'taki galasına birlikte katılmıştı (AP)

Will Smith, eşi Jada Pinkett'ın mutluluğunun sorumluluğunu alamadığını itiraf etti.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Oprah Winfrey'e verdiği röportajda Smith, eşinin 40. doğum günü partisinden sonra evliliklerinin dibe vurduğunu söyledi. Aktör, üç yılını bu partiyi planlamak için harcamış ama eşi partiden hoşlanmamış.

Siyah Giyen Adamlar (The Men in Black) filminin yıldızı Smith, Winfrey'e şunları söyledi:

Birbirimizi mutlu edebileceğimizin bir fantezi yanılsaması olduğunu fark ettik. Onun kendini mutlu etmesi, benim de kendimi mutlu etmem gerektiği konusunda anlaştık.

Smith, sözlerini şöyle sürdürdü:

Böylece diğer kişinin boş bardağı doldurmasını talep etmek yerine kendimizi ilişkiye halihazırda mutlu olarak yeniden dahil edecektik.

İki oyuncu 1997'de evlenmişti. Smith, Jada Pinkett'ın şarkıcı August Alsina'yla ilişkisinden sonra ayrıldıkları söylentilerine de değindi:

Biliyorsun, bu gerçekten komik. İşin aslı biz hiçbir zaman resmen ayrılmadık.

Winfrey daha sonra Smith'e açık bir ilişki içinde olup olmadıklarını sordu ve Ali filminin başrol oyuncusu şöyle cevap verdi:

Her şeyi konuşuyoruz. Meselenin sadece cinsellik açısından düşünülmesi, bence pek çok kişinin bunu tartışmakta ve yaşamakta zorluk çekmesine neden oluyor.

Smith, şöyle devam etti:

Ama amaç cinsel değil. Ruhani. Ne olursa olsun birbirimizi seveceğiz. Madem konuşuyoruz Oprah, hadi bunun hakkında konuşalım: Hiçbir kadın beni mutlu edemez, bu yüzden beni mutlu etmeye çalışacak birini aramama gerek yok. Hiçbir erkek Jada'yı mutlu edemez bu yüzden kendisini mutlu edecek birini aramasına gerek yok. Bunu ikimiz de biliyoruz. Kendindeki boşluğu hiç kimse dolduramaz.

Smith sözlerini şöyle tamamladı:

Aşk, adım atmaya kalkacağınız en korkulu yer. Gerçek aşk. O koşulsuz sevgi. Kırık bir kalbi tekrar açabilmek. Kırık bir kalbi tekrar ve tekrar açmak.

Bad Boys filminin oyuncusu Smith'in anı kitabı Will'in 9 Kasım'da yayımlanması planlanıyor.

Smith, 20 Kasım'da vizyona girecek Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar (King Richard) filminde de izlenebilir.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU