Will Smith: Bir zamanlar intihar etmeyi düşünüyordum

YouTube yapımında aktör, "Zihinsel olarak farklı bir yerdeydim" diyor

Will Smith bir zamanlar intihar etmeyi düşündüğünü açıkladı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bad Boys yıldızı, yeni YouTube belgesel dizisi Will Smith: The Best Shape of My Life'ın (Will Smith: Hayatımın En İyi Şekli) yeni fragmanında ailesiyle akıl sağlığını tartışırken görülüyor.

Belgesel, Smith'i 20 haftada 9 kilo vermeye çalışırken takip ediyor ama aktör hızla bu yolculuğun dış benliğinden çok iç benliği üzerinde çalışmayı gerektirdiğini fark ediyor.

Aktör fragmanda, "Bu diziye başlarken fiziksel açıdan hayatımın en iyi şekline gireceğimi düşünüyordum" diyor.

Ama zihinsel olarak farklı bir yerdeydim. Günün sonunda, kendimle ilgili bir sürü gizli şey keşfettim.

Fragmandaki sahnelerden birinde ailesiyle otururken Smith'in gözyaşlarına boğulduğu görülüyor. Smith geçmişinde onu özellikle rahatsız eden ama ayrıntılarını henüz bilmediğimiz bir andan da bahsediyor.

Smith, "Hayatımda intiharı düşündüğüm tek an buydu" derken kızı Willow'un kederli olduğu görülüyor.

Son aylarda Smith, eşi Jada'yla evliliği ve akıl sağlığına dair bir dizi sürpriz açıklama yaptı. Smith, birbirlerinin "acınası" bir hale geldiğini fark ettikten sonra kendisi ve Jada'nın evliliklerini diğer cinsel partnerlere açtıklarını eylülde doğrulamıştı.

 

youtube.jpg
Will Smith yeni YouTube belgeselinde gözyaşlarına boğuluyor (YouTube)​​​​​​​

 

Smith bir akıl sağlığı krizi esnasında Halle Berry'nin de dahil olduğu bir "harem" dolusu kadınla çıkmayı planladığını da açıklamıştı. Aktör ayrıca Utah'ta bir ev kiralayarak 14 gün boyunca tek başına inzivaya çekilmiş, sonrasında Peru'ya uçarak bir dizi ayahuasca ritüeline katılmıştı.

Will Smith: The Best Shape of My Life, 8 Kasım'da YouTube'da başlıyor.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU