Babasının tabutu başında "seksi poz" veren sosyal medya fenomeni tepki çekti

Genç kadın cenazeye "saygısızlık" yapmakla itham edildi

İlk olarak Instagram'da gündeme gelen fotoğraf daha sonra Reddit gibi başka sosyal medya platformlarında da tartışma yarattı (Reddit)

Babasının tabutu başında verdiği "seksi pozu" Instagram hesabından paylaşan genç kadın "saygısız" olmakla suçlanarak sosyal medyada tepki gördü.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

The Sun'ın haberine göre vücut hatlarını öne çıkaran straplez, siyah bir elbise ve topuklu ayakkabı giyen kadın neşeli pozlar verdiği ve cenazeye saygısızlık ettiği gerekçesiyle tepkilere maruz kaldı. 

Kadının, babasının ellerinin birbirine kenetlenmiş şekilde görüldüğü açık tabutun önünde bir ayağını kaldırdığı görülüyor. 

Daily Star'ın haberindeyse tabutun üstünde görülen Amerikan bayrağının merhum babanın emekli bir asker olabileceğine işaret ettiği belirtildi. 

Sosyal medya fenomeni olduğu belirtilen ancak kimliği açıklanmayan kadının Instagram takipçilerinin söz konusu fotoğrafları hesaptan kaldırmasını istediği ifade edildi. 

Daha sonra sosyal medya platformu Reddit’te de gündeme gelen fotoğraflar burada da tepki çekti. 

Kullanıcılardan biri, "Vay canına bu inanılmaz derecede saygısızca değil mi?" diye sorarken bir diğeri, "Bu korkunç" diye belirtti. 

Bir başka sosyal medya kullanıcısıysa, "Çok üzücü, umarım bu saygısızlığı için biri ona bağırmıştır" dedi. 

Birçok kişi de fotoğrafların tepki toplamak ve viral hale gelmek amacıyla bu şekilde çekildiğini öne sürdü. 

 

Independent Türkçe, The Sun, Daily Star

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU