Jerry Seinfeld, Arı Filmi'nin "rahatsız edici cinsel yönü" için özür diledi

Seinfeld "Bunun gerçekten uygun olmadığını anladım" dedi

Arı Filmi (Netflix)

Jerry Seinfeld, 2007 tarihli çocuk filmi Arı Filmi'nin (Bee Movie) "rahatsız edici cinsel yönü" üzerine düşüncelerini paylaştı ve bunun için şaka yollu özür diledi.

Seinfeld'in Netflix'e gelişini tanıtmak için 1 Ekim'de The Tonight Show'a katılan komedyen şunları söyledi:

Arı Filmi'nin kesinlikle rahatsız edici görünen, üstü kapalı cinsel yönü için özür dilerim.

Gerçekten kasıtlı değildi ama film çıktıktan sonra bunun gerçekten çocuklar için uygun olmadığını anladım. Çünkü arı, kıza bazı hisler besliyor gibi görünüyordu ve biz çocuklara yönelik eğlencede böyle bir fikri sürdürmeyi aslında istemiyoruz.

Arı Filmi'nin başrolünde Seinfeld, Renee Zellweger'in seslendirdiği insan çiçekçi Vanessa Bloome'la dostluk kuran ve ona tutulan Barry B. Benson adlı bir arıyı seslendiriyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Filmin yazarlarından Spike Feresten, 2017'de, hikayenin insanları genellikle "eğlendirdiğini ya da iğrendirdiğini" ifade ederken çocuklara "türler arası bir aşk ilişkisi" satmak istemediklerini belirtmişti.

Feresten şöyle eklemişti:

Genellikle, odada bu karakterleri gözden kaçırırdık. Onlar sadece Barry'le Vanessa olurdu ve biz bu diyaloğu Barry'le Vanessa için yazardık. Sonra tekrar okurduk ve kendimize, yani, bunu söyleyenin minik bir arı olduğunu, bu minik arının kadının erkek arkadaşıyla kavga ettiğini hatırlatmamız gerekirdi. Haydi onu yeniden arkadaşa çevirelim ve daha az romantik hale getirelim çünkü garipleşiyor derdik.

Arı Filmi şu anda Netflix'ten izlenebiliyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU