Elon Musk'tan ayrılan Grimes: Uzayda lezbiyen komünü kuracağım

Ünlü şarkıcı Jüpiter'in uydusu Europa'ya dair planları olduğunu açıkladı

Grimes daha önce beynine çip taktırmayı planladığını söylemişti (Instagram/Grimes)

SpaceX, Tesla ve Neuralink gibi şirketlerinin CEO'su Elon Musk'la yaşadığı ilişkiyle sık sık gündeme gelen Kanadalı müzisyen Grimes, teknoloji girişimcisi sevgilisinden ayrılmasının ardından "uzayda lezbiyen komünü" kuracağını açıkladı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Page Six'e e-posta üzerinden açıklama yapan Grimes şu ifadeleri kullandı:

Lezbiyen uzay komünü için Jüpiter'in uydularından biri olan Europa'yı Elon'dan ayrı olarak kolonileştireceğim.

Şarkıcının ifadesi SpaceX ve NASA'nın Jüpiter'in buzla kaplı uydusu Europa'nın yaşama elverişli olup olmadığını araştırmak üzere yaptığı 178 milyon dolarlık (yaklaşık 1,5 milyar TL) anlaşmaya atıfta bulunuyormuş gibi görünüyor. 

X Æ A-Xii isminde bir bebekleri olan çift, üç yıllık birlikteliğin ardından bir süre ayrı kalmaya karar verdiklerini açıklamıştı.

Musk ilişkiye dair şunları söylemişti:

Kısmen ayrıyız ama yine de birbirimizi seviyoruz, sık sık görüşüyoruz ve çok iyi anlaşıyoruz. Çoğunlukla SpaceX ve Tesla'daki işlerim, esasen Teksas'ta olmamı veya denizaşırı seyahat etmemi gerektiriyor ve Grimes'in işi de en çok Los Angeles'ta. O şimdi benimle kalıyor ve Bebek X yan odada.

Fox'ta yayımlanan yarışma programı "Alter Ego"da jüri üyesi olarak yer alan 33 yaşındaki Grimes, 50 yaşındaki Musk'a Mars'ı kolonileştirmek konusunda yardım etmek istediğini söylemişti. 

Grimes geçen yıl The Face'e verdiği röportajda bilincinin başka bir bedene aktarılarak Mars'a gönderilmesini çok istediğini ifade etmişti. 

 

Independent Türkçe, Page Six, The Face

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU