AK Parti Milletvekili Veysel Eroğlu: Esnafın yüzde 90'ı memnun

"Esnaflarımızı gezerken özellikle esnaflarımız memnun olduklarını son 2 aydır işlerinin çok güzel bir şekilde açıldığını ifade ediyor”

Fotoğraf: Twitter / Veysel Eroğlu

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, "Esnaflarımızı gezerken özellikle esnaflarımız memnun olduklarını son 2 aydır işlerinin çok güzel bir şekilde açıldığını ifade ediyor. Esnaflarımızın yüzde 90'ı memnuniyetini ifade etti" dedi.

Sözcü’nün aktardığına göre Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Eroğlu, bu ziyaretlerde esnafın yüzde 90'ının halinden memnun olduğu söylediğini öne sürdü.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Eroğlu, şu ifadeleri kullandı:

Esnaflarımız cemiyetin orta direğidir. Her zaman korumamız kollamamız gerekir. Esnaflarımız büyük hizmetler yapıyorlar. Sabahın köründen başlayıp geç saatlere kadar vatandaşımıza hizmet verme çabası içerisindeler. Bu nedenle esnaflarımızın her daim yanındayız. Biliyorsunuz geçmişte AK Parti'den önce Halk Bankası esnaflarımıza yüzde 49’dan kredi verirdi. Biz bu rakamları çok cüzi miktarlarda çektik. Esnaflarımızı desteklememiz lazım. Esnaflarımızı gezerken özellikle esnaflarımız memnun olduklarını son 2 aydır işlerinin çok güzel bir şekilde açıldığını ifade ediyor. Esnaflarımızın yüzde 90'ı memnuniyetini ifade etti. İnşallah hayırlı olur, bereketli olur. Ahilik Haftası'nın nail olmasını diliyorum. Kazancın 10'da 9'u ticarette ve cesaretidir diye bir hadis-i şerif var. Allah bütün esnaflarımızı Halil İbrahim bereketi ihsan buyursun inşallah.

 

Sözcü, Independent Türçke

DAHA FAZLA HABER OKU