Hailey Baldwin eşi Justin Bieber'ın kendisine "kötü davrandığı" iddialarına yanıt verdi

Baldwin, "Hakkımızda dolaşan çok fazla söylenti var" dedi

Hailey Baldwin, Justin Bieber'la bebek beklediklerine yönelik iddiaları da yakın zamanda yalanlamıştı (Instagram/@justinbieber)

Hailey Baldwin eşi Justin Bieber'ın kendisine "kötü davrandığı" iddialarına son noktayı koydu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

24 yaşındaki model, Demi Lovato'nun 4D With Demi Lovato isimli podcast'ine konuk olduğu sırada söylentileri "tamamıyla dedikodu" diye nitelendirdi.

Baldwin, “Benim, onun, bizim hakkımızda dolaşan çok fazla söylenti var” dedi.

'Justin ona karşı nazik değil ve ona kötü davranıyor' gibi şeyler söylüyorlar ve ben de bunun gerçeklikten uzak, gerçekliğin tamamen ve kesinlikle zıttı olduğunu söylüyorum.

27 yaşındaki Bieber'ın "son derece saygılı" olduğunu ve kendisini her gün "özel hissettirdiğini" söyleyerek şunları ekledi:

Bunun tam tersini (dile getiren söylentileri) gördüğümde, 'Ne?' diyorum.

Baldwin "özellikle ilişki yeniyken, başlangıçta" bağımsızlığını kaybettiğini hissettiğinde çiftin geçmişte zorluklarla karşılaştığını doğruladı.

Model şöyle devam etti:

İkimiz de kişisel alana gerçekten değer veriyoruz. En çok sevdiğim şeylerden biri birlikte bir yerdeysek… bir partide saatlerce birbirimizden ayrılabilir ve 5 dakikalığına birbirimizi bulduğumuzda 'Hey, eğleniyor musun? Tamam, güzel, birazdan görüşürüz' diyebiliriz. Ve tıpkı bu şekilde hareket etmeyi sürdürüyoruz. 

Bana güveniyor... Ona güveniyorum. Bu bana iyi bir alan gibi geliyor.

Baldwin'in yorumları, 2021 Met Gala'da "Selena" tezahüratlarına maruz kaldıktan sonra geldi.

TikTok'ta paylaşılan görüntülerde, çift New York'ta kırmızı halıda poz verirken izleyicilerin Bieber'ın eski kız arkadaşı Selena Gomez'in ismini haykırdığı görülüyor.

Videonun sonunda ağlamanın eşiğine gelen Baldwin, gözlerinin başka herhangi bir fotoğrafta görünmemesini sağlamak için güneş gözlüğü takıyor.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir. 

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Tilbe Akan

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU