Instagram hesabını aniden silen Britney Spears, hayranlarını teskin etti

Britney Spears, Sam Asghari'yle nişanlanmasını kutlamak için sosyal medyaya ara verdiğini ve hayranlarının "endişelenmemesini" söyledi

ABD'li şarkıcı Britney Spears, uzun süren vasilik davasıyla gündeme gelmişti (Reuters)

Britney Spears, 14 Eylül Salı günü Instagram hesabını aniden sildikten sonra hayranlarını teskin etti.

"Gimme More" şarkısını seslendiren sanatçı, #FreeBritney (Britney'e Özgürlük) hareketi destekçilerine teşekkür eden bir gönderi paylaştıktan hemen sonra profilini silince birçok hayran sosyal medya üzerinden endişesini dile getirmişti.

Bir hayran, "Şu an çıldırıyor gibiyim! Britney Instagram hesabını neden sildi??? Umarım iyidir" diye yazdı.

Başka bir hayran, "Endişeliyiz" derken, bir diğeri de şunları ekledi:

Britney Spears'ın Instagram'ı gitti. Çıldırıyorum.

Ancak Spears, Twitter'da yaptığı açıklamada, uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Sam Asghari'yle yakın zamanda gerçekleştirdiği nişanı kutlamak için "sosyal medyaya biraz ara verdiğini" söyledi.

39 yaşındaki pop yıldızı, "Millet endişelenmeyin… nişanlanmamı kutlamak için sosyal medyaya biraz ara verdim!!!! Yakında döneceğim" dedi.
 


Spears, Instagram'daki son gönderisinde "Eğitime yürekten ilham vermek" başlıklı bir yazı paylaşmıştı.

Ünlü şarkıcı, gönderisinin mesajında "Yaptığım hemen hemen her şeyin başka biri tarafından kontrol edildiği bir dünyada büyümek" ifadelerine yer vermişti.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sanatçı, yazının ekran görüntüsüyle beraber, "Umarım bu mesaj bir sistem tarafından kafası karışmış veya manipüle edilmiş kişilere ulaşır!!!" diye yazmıştı.

Hayır… yalnız değilsiniz ve hayır… deli değilsiniz!!!! Herkesin bunu ÇOK GEÇ olmadan duyması gerekiyor!!!! Ben 13 yıl bekledim ve özgürlüğüm için gün sayıyorum!!!!!

Spears, gönderisini kendisine verdiği destek için #FreeBritney hareketine teşekkür ederek bitirmişti.

Pop yıldızı bu hafta Asghari'yle nişanlandığını resmi olarak duyurmuştu. "Toxic" parçasıyla bilinen şarkıcı, Instagram'da paylaştığı bir videoda üzerinde "dişi aslan" kelimesi oyulmuş dört karatlık bir elmas yüzük gösteriyordu.

Ayrıca Spears'ın öpücük attığı, göz kırptığı ve nişanlısına gülümsediği, Asghari yüzüğü beğenip beğenmediğini sorduğunda da "Evet!" cevabını verdiği görüldü.  "Evet!" cevabını verdiği de görüldü.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU