Game of Thrones yıldızları Jason Momoa ve Emilia Clarke yeniden bir araya geldi

Yıldızlar, HBO'nun popüler fantastik dizisinde karı kocayı oynamıştı

(AP/Reuters)

Jason Momoa ve Emilia Clarke, Game of Thrones'un yaratıcılarından David Benioff'un doğum gününü kutlamak için hafta sonu yeniden bir araya geldi.

Her iki oyuncu da sosyal medyada bir araya gelişlerinden duydukları mutluluğu gösteren fotoğraflar paylaştı.

Momoa, Game of Thrones'ta Clarke'ın karakteri Daenerys Targaryen'in duygusal bir ilgi duyduğu ilk kişi olan Khal Drogo'yu canlandırmıştı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

34 yaşındaki oyuncu, sosyal medyada yaptığı paylaşımda Daenerys'in Dothraki savaş lorduyla yaşadığı kısa süreli ilişkiye atıfta bulunarak “Güneşiniz ve yıldızlarınız şehre geldiğinde hâlâ bir Khaleesi kaldırıp kaldıramadığını kontrol edersiniz” diye yazdı.

Momoa, Clarke'ın gönderisine "Seni sonsuza kadar seveceğim hayatımın Ay'ı" diye yorum yaptı.

Momoa, Instagram hesabında da "HAYATIMIN AY'I, harikasın ve seni sonsuza dek seveceğim" başlığıyla fotoğraflar paylaştı.
 


Paylaşımlara "Benioff, iyi ki doğdun seni yakışıklı, cömert serseri, Leo aloha j" diye de ekledi.

Dizide Daenerys, kardeşi Viserys ve Illyrio Mopatis tarafından Khal Drogo'yla evlenmesi için satılıyor. Daenerys başlangıçta Drogo'dan korksa da evlilikleri mutlu bir birlikteliğe dönüşüyor.
 


Bir Şans Daha (Last Christmas) oyuncusu 2018'de, dizinin 8. sezonunun çekimleri sona erince Instagram'da Game of Thrones'a veda etmişti.

Yaptığı paylaşımda “Neredeyse 10 yıldır ikinci evim gibi olan bu topraklara veda etmek için bir adaya giden bir tekneye atladım" diye yazmıştı.

Güzel bir yolculuktu @gameofthrones, yaşamayı hayal bile edemeyeceğim bu hayat ve daima özleyeceğim ailem için teşekkür ederim.

Game of Thrones'un son sezonu 2019'da yayımlanmıştı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU