Jennifer Aniston "aşı karşıtı" arkadaşlarıyla ilişkisini kestiğini açıkladı

Oyuncu, Kovid aşısı yaptırılmasını şiddetle destekliyor

Jennifer Aniston, aşı olmaya dair görüşlerinden dolayı arkadaşlarıyla ilişkisini kestiğini itiraf etti.

The Morning Show dizisinin yıldızı, "korku ve propaganda" yüzünden görüşleri etkilenenleri eleştirdi.

Aniston, InStyle'a şunları söyledi:

Aşı karşıtı olan veya gerçekleri dinlemeyen büyük bir grup var. Bu gerçekten utanç verici. Haftalık rutinimde (aşı olmayı) reddeden veya (aşı olup olmadığını) açıklamayan birkaç kişiyle ilişkimi kestim.

Ünlü oyuncu, bu kişilerle irtibatını sonlandırmayı "talihsiz" diye nitelendirdi.

Aniston, kişilerin kendi aşı durumları hakkında başkalarını bilgilendirmesinin "ahlaki ve mesleki sorumluluk" olduğunu da söyledi.

Aşılanmayı reddedenler hakkında yorum yapan Friends oyuncusu, "Bu çetrefilli bir şey çünkü herkesin kendi fikrine sahip olma hakkı var fakat birçok fikir korku veya propaganda dışında hiçbir şeye dayanmıyor" diye ekledi.

Oyuncu ayrıca, "birçok insanın gerçekleri dinlemediğini" belirtti.
 

jennifer aniston (apple).jpg
(Apple)


Adam Sandler'la oynadığı komedi yapımı Murder Mystery'nin (Cinayet Gizemi) devam filminin çekimlerine bu yıl başlanacağını doğrulayan Aniston, söyleşide ayrıca Jennifer Lopez'in kırmızı halıda her zaman "köpürmüş" ve "birine kızgın" görünmesine duyduğu hayranlığı da dile getirdi.

Aniston'ın Friends dizisinden rol arkadaşı David Schwimmer bu yıl, ikilinin uzun süre devam eden sitcom dizisinin en başlarında birbirinden hoşlandığını itiraf etmişti.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU