Jennifer Aniston ve David Schwimmer, Friends çekilirken birbirlerine aşık olduklarını itiraf etti

Oyuncular çekim aralarında "kanepede sarılıp birlikte uyuyakalırdı"

Jennifer Aniston ve David Schwimmer, Friends'i çekerken gerçek hayatta aşk yaşamak üzere olduklarını açıkladı.

İkili, sitcom'un diğer 4 başrolüyle birlikte uzun zamandır beklenen Friends yeniden buluşma bölümünde kamera karşısına geçti ve sunucu James Corden kendilerine dizinin yayımlandığı 1990'larda ikili arasında romantik hisler olup olmadığını sordu.

Bunun üzerine Aniston ve Schwimmer hemen birbirine baktı.

Schwimmer şunları söyledi:

İlk sezon Jen'e tutuldum: İkimiz de birbirimize tutulduk ama bu iki geminin birbirinin yanından geçmesi gibiydi çünkü birimiz her zaman bir ilişki içindeydi ve bu sınırı asla geçmedik.

Aniston, oyuncunun duygularının "karşılıklı olduğunu" ve çiftin provadaki molalarda "kanepede sarılıp uyuyakaldıklarını" söyledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Schwimmer "Herkes birbirimize aşık olduğumuzu nasıl bilmiyordu?" diye sordu. Bu soru üzerine Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry ve Matt Le Blanc "bildiklerini" kabul etti.

Aniston, çiftin ilişki yaşamak yerine "birbirlerine olan tüm hayranlıklarını ve sevgilerini Ross ve Rachel'a aktarmaya" odaklandığını söyledi.

Buna rağmen Schwimmer'a "Eğer ilk öpüşmemiz ulusal televizyonda olursa bu üzücü olur" dediğini hatırladı.

Ross ve Rachel'ın ilk öpüşmesi ikinci sezondaki "The One Where Ross Finds Out” bölümünde, Central Perk'te gerçekleşmişti.
 

newFile-9.jpg
Jennifer Aniston ve David Schwimmer "Friends" çekimleri sırasında 'birbirlerine büyük bir aşk besledi' (HBO Max)


Cox, çiftin birbirlerine olan duygularını "aşikar" olarak tanımladı ve bir ilişki yaşamamalarının iyi bir şey olduğunu, ayrılmaları durumunda sahnelerin "muhtemelen o kadar iyi olmayacağını" söyledi.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU