Kate Beckinsale: Hayatımda hiç gerçek bir randevuya çıkmadım, ya evleniyorum ya hamile kalıyorum

Oyuncu herhangi biriyle akşam yemeğine çıkmadığını itiraf etti

Kate Beckinsale'in 2019'daki Altın Küre Ödülleri kapsamında düzenlenen partide komedyen Pete Davidson'la yakınlaştığı iddia edilmişti (AFP)

Britanyalı ünlü aktris Kate Beckinsale her ne kadar ilişkileriyle medyanın ilgisini çekse de hiçbir zaman gerçek bir randevuya çıkmadığını söyledi. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

ExtraTV'ye verdiği röportajda oyuncu, bir yabancıyla geleneksel bir akşam yemeği olarak tanımladığı gerçek bir randevuya çıkmadığını itiraf etti. 

Beckinsale tanımadığı birinin önünde oturup onun yemek yemesini seyretmekten hoşlanmadığını belirtti. Oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Gerçek bir randevuya hiç çıkmadığımı biliyor musunuz? Kelimenin tam anlamıyla biriyle iş aracılığıyla tanıştığımda ya evleniyorum ya da hamile kalıyorum. 'Ah bir arkadaşım bana tuzak kurdu ve şu an tamamen yabancı biriyleyim' diye düşünecek biri olduğumu hiç sanmıyorum. Böyle bir şeyi asla yapmadım. Tanımadığım birinin önünde oturmaktan daha çok nefret edeceğim bir şey düşünemiyorum.

Karanlıklar Ülkesi (Underworld) yıldızının 1995'le 2003 arasında birlikte olduğu aktör Michael Sheen'den bir kızı var. 

Beckinsale, Sheen'den ayrıldıktan sonra Kranlıklar Ülkesi'nin yönetmeni Len Wiseman'la 2004'te evlenmişti. Çift 2015'te ayrılmıştı. 

Aktrisin, kendisinden 11 yaş küçük komedyen Pete Davidson'la görüntülenmesi epey tartışma yaratmıştı

 

Independent Türkçe, ExtraTV, Screen Rant

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU