Justin Bieber ve Hailey Baldwin bebek mi bekliyor?

Kanadalı müzisyenin paylaşımı hamilelik iddialarını yeniden gündeme getirdi

Justin Bieber'ın paylaştığı siyah beyaz fotoğraf Baldwin'in hamile olduğuna yönelik tartışmaları alevlendirdi (Instagram/@justinbieber/@evanpaterakis)

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber'ın, eşi Hailey Baldwin'le çekildiği fotoğrafı "anne ve baba" ifadesiyle paylaşması çiftin bebek beklediğine dair söylentileri alevlendirdi. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Page Six'in bildirdiğine göre Instagram hesabında pazartesi yaptığı paylaşımla 27 yaşındaki müzisyen hayranların hararetli bir tartışmaya tutuşmasına neden oldu. 

Ancak kısa süre sonra 24 yaşındaki model de tartışmaya dahil olarak Bieber'ın paylaşımına açıklık getirdi. 

People'ın haberine göre Baldwin, "Bence kimse konuyu çarpıtmadan önce ifadeyi *köpek annesi ve babası* şeklinde değiştirmelisin" ifadelerini kullandı. 

Söz konusu siyah beyaz fotoğrafta her iki isim de uzaklara bakarken görülüyor. 

 

 

Her ne kadar Baldwin, eşinin ifadeyi değiştirmesini söyleyerek hayranların yaratacağı infiale önlem almak istese de sosyal medya kullanıcıları ondan daha erken davranmıştı. 

Kullanıcılardan biri, "Bekleyin, ne? Anne ve baba mı?!" diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Bir diğeriyse, "Bebek yolda mı?" diye sordu.

Başka bir hayran da, "Ne!? Bebek mi geliyor? Bieber ailesi büyüyor!!!!!" ifadelerini kullandı. 

Heyecanlı bir diğer kullanıcıysa, "Aman tanrım geçen gün rüyamda hamile olduğunu gördüm umarım hamiledir" diye düşüncelerini belirtti. 

Çift, Eylül 2018'de dünya evine girmişti. Bieber ve Baldwin daha önce de paylaştıkları fotoğraflarla hamilelik söylentilerini körüklemişti. Ancak çift kısa süre sonra iddiaların yanlış olduğunu ifade etmişti. 

 

Independent Türkçe, Page Six, People

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU