Özgür Özel’den Altun’a yanıt: Hadsiz, şuursuz... Kudüs kan ağlarken Erdoğan niye Marmaris'te tatil yapıyor?

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Kılıçdaroğlu’nu “ucuz siyasi hesap” yapmakla suçlayan Fahrettin Altun'a tepki gösterdi

Fahrettin Altun'un CHP lideri Kılıçdaroğlu hakkındaki paylaşımına Özgür Özel yanıt verdi / Kolaj: Independent Türkçe

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın il başkanları ile yaptığı video konferans yöntemiyle yaptığı bayramlaşma sırasında sarfettiği"Sıkıntıya düşen esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz" açıklaması, muhalefet liderlerinin yanıtları ile “erken seçim” tartışmasına dönüştü.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın çağrısına "Helalleşelim kesinlikle. Türkiye için erken seçim çağrısı yapıyorum. Seçim! Hemen!" çağrısıyla yanıt verdi.

“Size de ancak bu yakışır!"

Kılıçdaroğlu'nun Twitter paylaşımını alıntılayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Ramazan Bayramı’nda Kudüs kan ağlarken siz yine ucuz siyasi hesaplarla sosyal medyada boy gösteriyorsunuz. Size de ancak bu yakışır!" ifadelerini kullandı.

Altun'a yanıt ise CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’den geldi.

Özel, "Hadsiz, şuursuz...  Kudüs kan ağlarken Erdoğan niye Marmaris'te tatil yapıyor? Seçim talebi elbette tatil aymazlığından çok daha meşrudur!" diye yazdı.

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU