Nicolas Cage, 26 yaşındaki Riko Shibata'yla evlenerek 5. kez dünya evine girdi

Cage'in son evliliği 4 gün sürmüştü

57 yaşındaki oyuncu 26 yaşındaki sevgilisine FaceTime üzerinden evlenme teklif ettiğini açıklamıştı (Daily Mail)

Ünlü Hollywood yıldızı Nicolas Cage 5. kez evlenerek pek çok kişiyi şaşırttı. 

Page Six'in haberine göre Cage geçen ay Las Vegas'taki Wynn Hotel'de 26 yaşındaki Riko Shibata'yla evlendi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Aktör evliliğine dair yaptığı açıklamada, "Bu doğru ve çok mutluyuz" ifadelerini kullandı. Cage'in açıklamasına göre çift ünlü oyuncunun vefat etmiş babasının doğum gününü onurlandırmak için 16 Şubat'ta küçük bir törenle evlendi. 

Riko, Kyoto'dan alınmış el yapımı bir kimono giyerken Cage'in smokini Tom Ford imzalıydı. Çift, geleneksel Katolik ve Şinto yeminleri etti ve ayrıca birbirlerine Walt Whitman şiiri ve Japon haikusu okudu.

Cage'in hâlâ iyi anlaştığı eski eşi Alice Kim de Cage'le oğulları Kal-El'le birlikte çifti kutlamak için onlara katıldı. 

Cage ve Riko Japonya'da tanıştı ve Cage'in Erika Koike'yle olan evliliğinin sona ermesinden kısa süre sonra da ilişki yaşamaya başladı. Cage ve Koike'nin evliliği 2019'da 4 gün sürmüştü. 

 

b1.jpg
(Daily Mail)

 

Daily Mail'in haberine göre Cage, FaceTime üzerinden evlenme teklif etmişti ve nişan yüzüğünü Japonya'ya FedEx'le göndermişti. Ayrıca nişanlandığını ağustosta kardeşi Marc Coppola'nın radyo programında duyurmuştu. 

Cage programda kardeşine şunları söylemişti:

New York'tan ayrıldı ve Kyoto'ya döndü ve ben de Nevada'ya döndüm. Onu 6 aydır görmüyorum. Birlikte gerçekten mutluyuz ve bu zamanı birlikte geçirmekten gerçekten heyecan duyuyoruz. Bu yüzden nihayetinde, 'Seninle evlenmek istiyorum' dedim ve FaceTime'da nişanlandık.

 

Independent Türkçe, Page Six, Daily Mail

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU