Robbie Williams'ı biyografik filminde bir maymun canlandırabilir

Muhteşem Showman'in yönetmeni Michael Gracey de filmin yazarları arasında

Robbie Williams geçen yıl pandemiden kaçmak için İsviçre'de bir dağ evine yerleştiğini açıklamıştı (AP)

Robbie Williams'ı kendi hayatını konu alan biyografik filmi Better Man'de animasyonla üretilmiş bir maymunun canlandıracağı öne sürüldü.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

"Let Me Entertain You" şarkısını söyleyen müzisyen, Muhteşem Showman'in (The Greatest Showman - 2017) yönetmeni Michael Gracey'nin yeni filminin konusu olacak. Film, Williams'ın Take That grubunun üyesi ve sonrasında da solo sanatçı olarak ün kazanmasının öyküsünü anlatacak.

European Film Market'ın bu hafta açılmasıyla Deadline, Better Man'de Williams'ı bilgisayar efektiyle çizilen bir maymunun canlandıracağını tahmin ettiklerini bildirdi.

Alıcılardan biri yayın kuruluşuna "Bu çılgınlık" diyerek şaka yaptı.

Gracey biyografik filmin sıra dışı olacağını daha önceden ima ederek şubat ayında Deadline'a şunları söylemişti:

Robbie'yi filmde nasıl temsil ettiğimize gelirsek, bu kısım çok gizli. Bunu gerçekten özgün bir şekilde yapmak istiyorum.

Seyircilerin sadece, 'Bunu daha önce hiç görmedim' diye düşünmesini istiyorum. Söyleyebileceğim tek şey, yöntemimizin çok gizli olduğu ama amaç az önce bahsettiğim duyguyu yaratmak. Bu fantastik bir hikaye ve ben de onu gerçekliğinin tüm sertliğinden saf fantezi anlarına kadar temsil etmek istiyorum.

Yayın kuruluşu, "film yapımcısının bu filmde açıkça istisnai bir şey planladığını" söyledi.

Better Man'in senaryosunu, her ikisi de ilk defa senaryo yazarlığı yapan Oliver Cole ve Simon Gleeson'la birlikte Gracey yazıyor.

Williams'ın film müziği için "Angels", "Feel" ve "Rock DJ" gibi en önemli şarkılarını yeniden kaydettiği söyleniyor.

The Independent, yorum almak için Williams'ın temsilcileriyle iletişime geçti.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU