Geçirdiği motosiklet kazasını anlatan George Clooney: Kimse yardıma gelmedi

"Kinik bir adam değilim ama o anı daima hatırlayacağım"

George Clooney 2019'da Helsinki'de düzenlenen bir konferansta (AP)

George Clooney, 2018'de bir motosiklet kazasında yaralanmasında "hayatının en kötü anının" "eğlenceye" dönüştüğünü söyledi.

Oyuncu, AARP The Magazine'e verdiği yeni röportajda kazayı hatırladı. İki aylık çıkan yayını 50 yaşın üzerindeki Amerikalılara adanmış kar amacı gütmeyen kuruluş Amerikan Emekliler Birliği (American Association of Retired People) yürütüyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

59 yaşındaki Clooney, İtalya'nın Sardinya Adası'nda gerçekleşen kazanın ardından hastaneye kaldırılmış, sonra dizinde ezilmeyle taburcu edilmişti.

Clooney'nin arkadaşı ve iş ortağı, oyuncu ve yapımcı Grant Heslov olay anında oradaydı.

AARP The Magazine'e kazayı anlattı:

O sesi duydum. Hani metalin metale sürtme sesi vardır ya. Motorumu kaydırıp oraya bıraktım, yerde yüzükoyun yatıyordu. Tek düşünebildiğim şey şuydu: 'Aman Tanrım, öldü mü?' Sonra insanlar resim çekmeye başladı. Bu beni sinirlendirdi.

Benzer hisler duyan Clooney yayına şunları söyledi:

Kinik bir adam değilim ama o anı daima hatırlayacağım çünkü kimse yardım çağırmak veya yardım etmek için hamle yapmıyordu.
Hayatımın en kötü anı onlar için eğlenceydi.

Clooney 2020 sonbaharında, motosiklet kazasında meydana gelmiş olması muhtemel bir disk sorununun tedavisi için boyun ameliyatına girmişti. Oyuncu kaza sonucunda motosiklet kullanmaya tövbe etti.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Şafak Küçüksezer

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU